Hotel Der Schmittenhof

  Rakousko, Salcbursko, Zell am See

Hotel Schmittenhof v Zell am See

    Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouská jezera, Salcbursko, Zell am See, Schmittenhöhe, Zell am See, Zeller See
Číslo zájezdu: 1 644 080
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

pěkný hotel leží na úpatí Schmittenhöhe, cca 1,5 km od centra a 2 km od jezera. Stanice lanovky s letním provozem je cca 100 m od hotelu. Hosté mají v ceně pobytu letní kartu Zell am See – Kaprun Karte, která jim umožňuje využívat zdarma místní lanovky, pláže, volné vstupy mají do zajímavých míst v okolí, např. do soutěsek nebo na přehrady nad Kaprunem.

Vybavení

hala s recepcí, wi-fi zdarma, výtah, kolárna, jídelna, restaurace, bar, parkoviště, u domu je k dispozici louka na opalování se slunečníky a lehátky.

Ubytování

2-4 lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, kabelovou TV, rádiem, trezorkem a některé i balkon, 3. a 4. lůžko je rozkládací gauč.

Stravování

polopenze – snídaně bufet, večeře menu o 4 chodech.

Zázemí

v ceně po předchozím nahlášení wellness s párou, saunou, biosaunou, infrakabinou, whirlpoolovou vanou, masážními sprchami a odpočívárnou (děti jen v doprovodu rodičů).

Tip CK

Hotel s možností krátkých pobytů a kartou na lanovky v ceně.

Poznámky

v období 05.07.-23.08.20 minimální počet nocí 4, v ostatních obdobích minimální počet nocí 2 a nástupní dny na ubytování každý den

Základní cena zahrnuje

    ubytování s polopenzí, kartu Zell am See - Kaprun, ložní prádlo.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

    pobytová taxa cca 1,55 Euro/noc/osoba od 15 let, komplexní pojištění 35 Kč/osoba a den, dětská postýlka 10 Euro/noc, malý pes 15 Euro/den/pouze na vyžádání.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Datour, IČ: 26002311. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Schmittenhof v Zell am See ****
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Zell am See - Kaprun

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Der Schmittenhof ****
Vzdálenost od sjezdovky: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 644 080
dnes 7.30–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Schmittenhof v Zell am See
    Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouská jezera, Salcbursko, Zell am See, Schmittenhöhe, Zell am See, Zeller See

Cena
7 950 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 644 080

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 950 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč