300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Detelina ***

Názor CK

Ubytování v moderním hotelu Detelina je vhodné pro středně náročné klienty. Hotel má vlastní areál se zahradou ve velmi příjemném prostředí.

Poloha

Moderní hotel s přátelskou atmosférou - Detelina se nachází v oblasti Čajka, 200m od hotelu Strandja. Nedaleko hotelu několik restaurací, marketů a kavárniček. Výhodou tohoto hotelu je klidnější prostředí a rozlehlá upravená zahrada.

Vybavení hotelu

Restaurace, směnárna, restaurace, pizzerie, lobby bar s terasou, bar u bazénu, bazén i s oddělenou dětskou částí, malé hřiště pro děti, masáže, stolní tenis, billiard, trezor za poplatek, parkoviště.

Vybavení pokojů

2 lůžkové účelně zařízené pokoje s možností přistýlky, WC, sprcha, TV-Sat, chladnička.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře - servírované jídlo.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena 300m od hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Zlaté písky