Hotel Děvín

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

SPA HOTEL DĚVÍN - Wellness & Relax 2 noci - Mariánské Lázně

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Velikost hotelu umožňuje osobní přístup personálu a vytváří příjemnou rodinnou atmosféru. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky. V hotelu se nachází SPA centrum zajišťující komplexní léčbu a wellness procedury. Restaurace hotelu poskytuje stravování formou plné penze a polopenze. V hotelu si můžete zapůjčit kola, lyže nebo trekingové hole. Hotel je zcela nekuřácký. V celém hotelu je zdarma Wi-Fi připojení k internetu.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Ve dvoulůžkovém pokoji Standard s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem Ve dvoulůžkovém pokoji Superior s možností až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem, hotelovou kosmetikou, županem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, volným vstupem do hotelové sauny, parkováním Ve dvoulůžkovém pokoji Superior Plus s možnosti až dvou přistýlek s balkonem a s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem, županem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí na pokoji, hotelovou kosmetikou, volným vstupem do hotelové sauny, parkováním Ve dvoulůžkovém pokoji DeLuxe s možností až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem, županem a pantoflemi na pokoji zdarma v průběhu celého pobytu, hotelovou kosmetikou, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí na pokoji, volným vstupem do hotelové sauny denně od 8:00 – 22:00 hod, parkováním. Některé pokoje mají balkon.

Slevy

Sleva 10% při zakoupení pobytu min. 30 dní pro nástupem na pobyt (platí pro všechny balíčky). Dítě do 7 let na přistýlce zdarma. Parkování u hotelu zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Základní cena zahrnuje

 • Wellness & Relax 2 noci
 • 1× přípitek (na výběr káva, čaj, nealko, sklenka Becherovky, pivo nebo víno), 1× klasická masáž částečná (20 min.), 1× minerální koupel s přísadou „Linola Fett Oilbad“ (20 min.), 1× za pobyt 2hodinový vstup do městského bazénu, denně pitná kúra, Wi-Fi připojení k internetu na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu

Cena za osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

 • Sleva 10% při zakoupení pobytu min. 30 dní pro nástupem na pobyt (platí pro všechny balíčky). Dítě do 7 let na přistýlce zdarma. Parkování u hotelu zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Základní cena nezahrnuje

 • Pobyt se psem
 • Štědrovečerní večeře dospělý
 • Štědrovečerní večeře dítě 7–13 let
 • Silvestrovská večeře dospělý
 • Silvestrovská večeře dítě 7–13 let
 • Parkování (pouze u pokojů Standard)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: SPA HOTEL DĚVÍN - Wellness & Relax 2 noci - Mariánské Lázně
 • Lokalita dle CK: Západní Čechy
 • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 745 539
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

SPA HOTEL DĚVÍN - Wellness & Relax 2 noci - Mariánské Lázně
  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
2 950 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 745 539

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 950 Kč
povinný příplatek za Silvestrovskou večeři - dítě 7-12 let
0
1 280 Kč
povinný příplatek za Štědrovečerní večeři - dítě 7-12 let
0
510 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč