30 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Doge ***

Charakteristika

příjemný hotel se nachází přímo u písečné pláže, v části Torre Pedrera. Ideální pro pohodovou dovolenou.

Ubytování

jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s balkonem. jednolůžkové pokoje SPR+WC, fén, TV/SAT, Wifi, trezor, klimatizace, bez balkonu. dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek SPR+WC, fén, TV/SAT, Wifi, trezor, klimatizace, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, zdarma.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, obědy (za příplatek) a večeře výběr z menu, salátový bufet. Nápoje u jídla zdarma (voda, víno, nealko).

Služby

recepce, výtah, TV místnost, Wi-Fi připojení (v hale), restaurace, bar, terasa, zahrada, bazén (cca 150 m od hotelu, zdarma), dětský koutek.

Parkování

u hotelu (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

500 m.

Vzdálenost od pláže

30 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla) za příplatek.

Zvíře

povoleno, jen malé, na vyžádání, za poplatek 30 €/ pobyt.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna