Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Dolce Vita ****

Poloha

hotel se nachází na jižním okraji oblíbeného letoviska Dürres, cca 3 km od centra města v oblasti Golem, cca 80 m od písčité pláže.

Vybavenost

recepce, restaurace, bar, směnárna, 4 konferenční místnosti, Wi-Fi, zahrada.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, minibar, fén, telefon, Wi-Fi, trezor za příplatek.

Stravování

polopenze – snídaně formou švédských stolů, večeře formou menu, obědy za příplatek.

Pláž

hotel se nachází cca 80 m od soukromé písčité pláže, slunečníky a lehátka zdarma.

Sport a zábava

posilovna, bazén, vodní sporty na pláži, promenáda.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.

Hotely Albánie