Hotel Dolomiti

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Vigo di Fassa / Wiegen

Hotel Dolomiti

  Itálie, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza, Vigo di Fassa / Wiegen
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Rodinný hotel ve Vigo di Fassa, 15 minut pěšky od centra, lanovky Catinaccio cca 1,5 km, skibus za poplatek nedaleko od hotelu. Novější vzájemné propojení skiareálů Ciampac (Alba) a Buffaure (Pozza di Fassa) umožní dojet až do Alba di Canazei a odtud lanovkou Funifor (kabina pro 100 osob) Alba – Col dei Rossi , která spojuje Albu se zónou Belveder (Sella Ronda). Catinaccio 1,5 km.

Ubytování

Pokoje s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení, fén, TV, trezor, připojení na internet, některé balkon.

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr 3 chodového menu, salátový bufet. V ceně silvestrovská a vánoční večeře, jednou týdně galavečeře s hudbou a tancem (většinou ve čtvrtek).

Vybavení

Recepce 8:00-22:00, výtah, bar, restaurace, společenská místnost, herna, lyžárna, zahrada, fitnes, wellness – vířivka za poplatek, sauna, turecká lázeň, kneipp, parkoviště limitované, wi-fi zdarma. Hotel má bezbariérový přístup. Skibus 50 m za poplatek.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Dolomiti ***
Vzdálenost od sjezdovky: 1000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 952 217
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-dolomiti-dolomiti-superski-italie-z1952217/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.