Hotel Don Juan Tossa

  Španělsko, Katalánsko, Tossa de Mar

4/5

HOTEL DON JUAN TOSSA

    Španělsko, Costa Brava, Katalánsko, Tossa de Mar
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Oblíbený hotel, který tvoří dvě budovy, je situovaný v klidnější uličce asi 250 m od pláže a 300 m od centra. Jedna z budov je situovaná ve svahu, na střešní terase je tenisový kurt a stolní tenis, sluneční terasa s bazénem, s lehátky a slunečníky. Hotel je vhodný pro páry a rodiny s dětmi, řadí se mezi klidnější kapacity.

Vybavení:

Recepce, výtah, WiFi (zdarma), restaurace, bar, café bar. Venkovní bazén a oddělený dětský bazén, stolní tenis (2 EUR) a tenisový kurt (10 EUR/hod.) na střešních terasách hotelu (výtah jezdí na terasu k tenisovému kurtu, dále na terasu k bazénu vedou schody). Zábavní programy, kulečník (2 EUR), herna, TV místnost, miniclub (3-12 let), půjčovna kol. Konferenční místnost (250 osob), úschovna zavazadel. Parkování - garáže (18 EUR/den).

Ubytování:

Klimatizované dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Koupelna a WC, fén, TV-SAT, telefon, trezor (21 EUR/týden), balkón. Dětská postýlka (na vyžádání, 5 EUR/den).
Bezbariérové pokoje (na vyžádání). Jednolůžkové pokoje (na vyžádání). Celkem 319 pokojů.

Stravování:

POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně. Možnost bezlepkové diety. All inclusive: snídaně, obědy a večeře (během obědů a večeří - nealkoholické nápoje, pivo, víno). Svačinky (10:00-12:00, kontinentální snídaně, hot dog, hranolky, sendviče. 15:15-19:00 hamburgery, hot dog, sendviče, hranolky. 22:00-23:00 sendviče, hranolky). Nápoje (10:00-23:00, káva, čaj, nealkoholické nápoje, sangrie, pivo, místní alkoholické nápoje, zmrzlina). Služby AI začínají v den příjezdu přihlášením se (nejdříve ve 12:00 hod.) a končí v den odjezdu snídaní a odhlášením se (nejpozději v 10:00 hod.). Náramek AI za deposit 20 EUR. První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 01.06. do 30.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 16 let platí pobytovou taxu 1 EUR/os./noc v kategorii 4* (za prvních 7 nocí). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu, je třeba konzultovat transfer z/na letiště, který je závislý na stupni omezení. Je třeba uvážit, že na horní patro k bazénu vedou schody. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Základní cena zahrnuje

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ PŘÍPLATKY: Pobytová místní taxa (platí se při příjezdu v recepci): 0,50 EUR/os./noc v kategorii 1*/2*/3*, 1 EUR/os./noc v kategorii 4*, 2,50 EUR/os./noc v kategorii 5*. Taxa se platí jen za prvních 7 noclehů. Děti do 16 let taxu neplatí. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: Cestovní pojištění: za příplatek,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL DON JUAN TOSSA ****
  • Lokalita dle CK: Costa Brava
  • Místo dle CK: Tossa de Mar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Don Juan Tossa ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 541 540
dnes 12–20 h

Hodnocení

54. nejlepší hotel v destinaci Katalánsko

4/ 5 15 recenzí


Bořula srpen 2019
Klidný hotel v malebném přímořském městečku. Příjemný, klidný hotel jen pár kroků od moře. Na místě je označen 4 hvězdičkami, ale odpovídá 3. Recepční nejsou příliš ochotní, n... celá recenze


Mirka červen 2019
Dovolená Tossa. Po přečtení recenzí na tento hotel jsem měla trochu strach z toho,co nás zde čeká.Ale byla jsem celkem příjemně překvapena,person... celá recenze


Honza září 2016
Hotel Bungalow - Don Juan Village. Při uzavírání smlouvy na pobyt je nutno si dát pozor,zda máte ji máte uzavřenou na pobyt v hotelu,respektivě na pobyt v bungalovec... celá recenze

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

HOTEL DON JUAN TOSSA
    Španělsko, Costa Brava, Katalánsko, Tossa de Mar

Cena
28 039 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 541 540

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
28 039 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč