Hotel Donat

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

4/5

Hotel Donat

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar
Původní cena
16 296 Kč/os

Cena
14 084
(529 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 659
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA:
hotel DONAT má výbornú polohu priamo pri pláži z drobného štrku, uprostred veľkého parku s píniovým lesom. Hotel sa nachádza cca 2,5 km od historickej časti Zadaru, v stredisku Borik a susedí s hotelom Falkensteiner Club Funimation Borik.

VYBAVENIE HOTELA:
hotel pozostáva z dvoch hlavných samostatných budov (DONAT I. a II.). Recepcia, all inclusive bar (DONAT I.), reštaurácia (DONAT II.), Wi-Fi v priestoroch recepcie, vonkajší bazén so sladkou vodou, ležadlami a slnečníkmi, animácie. Milovníci športov si môžu zahrať futbal, plážový volejbal, tenis, stolný tenis a vybrať z ponuky vodných športov, ponúkaných vo vedľajšom hoteli Falkensteiner Club Funimation Borik – plachtenie, surfovanie, potápanie, vodné lyže. Možnosť využívania služieb SPA centra a Acquapura Thalasso & SPA Centra vedľajšieho hotela Falkensteiner Club Funimation Borik, ktorý patrí do rovnakej hotelovej siete (za poplatok). Parkovanie v areáli zdarma.

IZBY:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, Wi-Fi. Väčšina izieb má balkón. Pre štvorčlenné rodiny s dvomi deťmi do 18 rokov je možné ubytovanie v Rodinných izbách (dve dvojlôžkové izby prepojené vnútornými dverami).

Strava:
all inclusive –raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov miestnej produkcie (víno, pivo, voda, nealkoholické nápoje). V čase 10.00-22.00 hod. sú k dispozícií v all inclusive bare nápoje miestnej produkcie (pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva, čaj).

Okolie:
PLITVICKÉ JAZERÁ, ostrovy KORNATI, SLAPOVI KRKA, rôzne lodné výlety, ZADAR, ŠIBENIK, SPLIT, DUBROVNÍK.

Naša mienka
: hotel s výbornou polohou priamo pri pláži a s dobrými službami.Na slovenskom trhu patrí medzi najobľúbenejšie.

Základní cena zahrnuje

V cene:
 • 7 x ubytovanie
 • 7 x all inclusive
 • klimatizácia
 • bazén
 • animácie
 • pracovník agentúry
 • DPH.

Základní cena nezahrnuje

Možné príplatky:
 • cestovné poistenie +2,- €/osoba/deň
 • doprava klimatizovaným autobusom +105,- €/osoba
 • nástupné miesto na autobus: RK, MT, BB, ZV +15,- €, ZA, PB +11 €, TN, NM, PN, NR +8,- €, TT, BA bez príplatku
 • miestenka +8,- €
 • jednolôžková izba +56,- €/týždeň k cene osoby na základnom lôžku v dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky.
Povinné príplatky:
 • pobytová taxa: dospelá osoba +18,90 €/týždeň, dieťa 12-18 rokov +9,45 €/týždeň.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Pegas Tour, IČ: 34130543. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Hotel Donat ***
 • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
 • Místo dle CK: Zadar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Donat ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 659
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

26. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

4/ 5 10 recenzí


zlatka srpen 2019
Stížnost. absolutní nezájem ck T***** ,... celá recenze


Marie červenec 2019
Pěkná dovolená. Vše bylo super. ... celá recenze


Pavel červenec 2019
Vše v pohodě. Pohoda... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Donat
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar

Původní cena
16 296 Kč/os

Cena
14 084
(529 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 659

Zájezd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
534,04 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa do 12 rokov
0
0 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - za dieťa 12-17 rokov
0
9,45 EUR

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
19 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
11 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
31 EUR
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
4 EUR