700 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Dosi ****

Popis hotelu

Ideální hotel pro klidnou a odpočinkovou dovolenou.

Poloha

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 700 m. Možnost využití kyvadlové dopravy od hotelu. Side cca 3 km. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení

hotel disponuje celkem 200 pokoji v hlavní a vedlejších budovách. Hotel je vybaven přijímající halou s recepcí, výtahy, TV koutkem, internetovým koutkem (za poplatek), wi-fi v lobby zdarma, restaurace s terasou, bary a obchody. Ve venkovním areálu naleznete 2 bazény, vodní skluzavky (hodinový provoz) a bar u bazénu. Lehátka a sluneční jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje A (1A/2A): jsou vybaveny klimatizací (hodinový provoz), satelitní televizí, vanou, WC, fénem, balkónem, možnost pronajmout si minibar, telefon a trezor. Joker pokoje A (2S): disponují stejným vybavením jako A (1A/2A). Rodinné pokoje C (2A/3A/4A): ve vedlejší budově, obývací pokoj a ložnice s propojovacími dveřmi, sedací koutek, sprcha, jinak se stejným vybavením jako A (1A/2A). Rodinné pokoje C (2B): v hlavní budově, 1 prostornější místnost, sedací koutek, sprcha nebo vana, jinak se stejným vybavením jako A (1A/2A).

Stravování

all inclusive.

Sport a jiné aktivity

aerobic, boccia, fitness, stolní tenis, plážový volejbal a aqua aerobic. Za poplatek: biliard, půjčovna kol, různé durhy vodních sportů na pláži.

Wellness

hamman. Za poplatek: různé druhy masáží, sauna a kadeřník.

Zábava

decentní animační program.

Pro děti

dětské hřiště, oddělený dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let), skluzavka v bazénu.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Minibar je denně doplňován vodou. Půlnoční polévka. All inclusive se nevztahuje na občerstvení na pláži.

Služby delegáta

telefonický kontakt.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side