Hotel Džbán

Česko, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

4/5

HOTEL DŽBÁN - Rekreační pobyt - Karlova Studánka

  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Léčí se zde dýchací ústrojí, stavy po nemocích onkologických, nemoci krvetvorby, vysoký krevní tlak, srdeční a cévní onemocnění, anémie, páteř a klouby. Hostům se nabízí příjemné posezení v nekuřácké restauraci, cukrárně nebo letní terase, možnost využít fitness centrum, saunu, masáže a úschovnu kol nebo lyží. V blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty.

V nejbližším okolí se nachází Lázně Karlova Studánka – moderní a ojedinělé lázně uprostřed krásné jesenické přírody. Tradice i klimatická měření o Karlově Studánce dokládají, že je zde nejčistší vzduch ve střední Evropě.

Ubytování

Ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení, TV a připojením k internetu přes Wi-Fi. Veškeré pokoje jsou nekuřácké. Přistýlku lze umísti jen do dvoulůžkových pokojů v prvním patře.

Letní popis

Karlova Studánka je východisko cest na Praděd, Výr, Ovčárnu, Petrovy kameny a do údolí Bílé Opavy. V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Vodopády Bílé Opavy se nachází odsud 2 km. Jsou zde ideální podmínky pro sběr lesních plodů (borůvek a hřibů). Koupaliště ve Vrbně pod Pradědem (7 km).

Zimní popis

Výborné podmínky pro vyznavače sjezdového lyžování i běžkaře. Vhodné podmínky pro zimní sporty. 6 km – Praděd – Ovčárna – 6 vleků a sjezdovek (různé obtížnosti), upravené běžecké tratě.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Dvoulůžkový pokoj v podkroví (menší) sleva 150 Kč/pokoj a noc. Jednolůžkový pokoj v podkroví (menší) sleva 100 Kč/pokoj a noc. Parkování přímo u hotelu džbán dle dostupnosti zdarma. Poté je nutné parkovat na placených parkovištích.

Bonusy

Jeseníky: Exkluzivní prodej zážitkových žetonů
Při objednávce na tomto webu si můžete za sníženou cenu přikoupit žetony na vyzkoušení řemesel. – platí při každé rezervaci

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt

Vstup do hotelového bazénu.

Cena na osobu / noc se snídani.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Dvoulůžkový pokoj v podkroví (menší) sleva 150 Kč/pokoj a noc. Jednolůžkový pokoj v podkroví (menší) sleva 100 Kč/pokoj a noc. Parkování přímo u hotelu džbán dle dostupnosti zdarma. Poté je nutné parkovat na placených parkovištích.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se psem
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL DŽBÁN - Rekreační pobyt - Karlova Studánka
  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Karlova Studánka

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 282
dnes zavřeno

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

4/ 5 27 recenzí


Bibi listopad 2019
Hotel Džbán Karlova Studánka. Zklamání z pobytu.... celá recenze


Lenka Holubová září 2019
Holubová Lenka. Z ubytování v tomto hotelu jsem opravdu v rozpacích. Málo parkovacích míst pro hosty, po celém hotelu zápach z kuchyně, v koupelně... celá recenze


Mgd srpen 2019
Dovolená v Jeseníkách. ubytování hrozné , parkování taky, dobře situované místo pro turistické trasy... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL DŽBÁN - Rekreační pobyt - Karlova Studánka
  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

Cena
2 175 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 282

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 175 Kč
příplatek za přistýlku
0
1 470 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč