Hotel Eden

  Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Hotel Eden

    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj
Číslo zájezdu: 2 291 034
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Eden se nachází na klidném místě na okraji 100 let starého lesoparku Zlatni, pláž je před hotelem, centrum Rovinje 1,5 km, letiště Pula 38 km. A

Ubytování

pokoje s koupelnou a WC, fén, sedací kout s psacím stolem, trezor, klimatizace, telefon, SAT-TV, WIFI, minibar za poplatek, balkón
A: 2. lůžkový pokoj Standard C2( 24m2) - manželská postel
B: 2 - 3 lůžkový pokoj Standard C21(26m2) -2 lůžka + gauč
C: 2. lůžkový pokoj SuperiorB2 )24m2) - manželská postel, výhled k moři či bazénu
D: 2 - 3 lůžkový pokoj Superior B21(26m2) - 2 lůžka + gauč, výhled na moře či kbazénu

Vybavení

recepce se směnárnou, zavazadlový servis a úschovna zavazadel, směnárna, klimatizovaná hala, WIFI, snídárna, restaurace, bar, terasa, parkoviště, dětská postýlka

Aktivity

vnitřní a velký venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka, slunečníky na pláži i v zahradě, od 16 let infračervená kabina, sauna, vířivka, pro děti hřiště a bazének, za poplatek masáže, tenisový kurt a hala, půjčovna kol, vodní sporty( kajak,šlapadla), živý hudba, lehátka a slunečníky na pláži zdarma

Slevy

osoby na 3. lůžku do 12 let 100%, nad 12 let 70%

Základní cena zahrnuje

  • za osobu s polopenzí, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Tempo Tours Praha s.r.o., IČ 25147111.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Eden ****
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rovinj

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Eden ****
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 291 034
dnes 12–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-eden-istrie-chorvatsko-z2291034/1427018351/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Eden
    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj

Cena
18 200 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 291 034

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
18 200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
280 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč