220 m od pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Edera **

Charakteristika

menší hotel s příjemnou rodinnou atmosférou leží u příjezdové komunikace nedaleko aquaparku Aqualandia a v blízkosti ulice, která se večer uzavírá a stává se pěší zónou. Vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušná místa.

Ubytování

jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s balkonem a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek bez balkonu. Klimatizace za příplatek. jednolůžkové pokoje - SPR+WC, TV/SAT, trezor, telefon, stropní ventilátor, bez balkonu. dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek - SPR+WC, TV/SAT, trezor, telefon, stropní ventilátor, bez balkonu. dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek - SPR+WC, TV/SAT, trezor, telefon, stropní ventilátor, s balkonem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, 5 €/ den.

Stravování

snídaně formou jednoduchého švédského stolu, obědy (za příplatek) a večeře výběr z menu, salátový bufet.

Služby

recepce, výtah, restaurace, bar, terasa, wi-fi v hale, půjčovna kol (zdarma).

Parkování

malé parkoviště (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

100 m od promenády v okrajové části, Piazza Mazzini 1,2 km.

Vzdálenost od pláže

100 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko