Hotel Ela Quality Resort

  Turecko, Belek

5/5

Ela Quality

    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Moderní palác spojující kulturní dědictví, osmanskou harmonií a moderní pojetí dovolené. Poskytuje velice osobitý přístup v příjemné prostředí, vynikající kuchyni s rozsáhlou nabídkou, neskutečné lázně a především ultramoderní zábavní centrum pro děti. Je vhodný nejen pro ideální rodinnou dovolenou v krásném prostředí, ale i vášnivé golfisty či samostatné páry hledající kvalitní dovolenou.

Přehled

aquapark se skluzavkami 7 á la carte restaurace SPA o rozloze 4 000 m2 zábavení park Everland Q

Stručná poloha

rozloha 110 000 m 2 270 m dlouhá písečná pláž (místy malé oblázky) 35 km od letiště 2 km od Beleku

Poloha

luxusní 5* palác 21. století, patřící mezi top hotely této oblasti. Rozkládá se na pozemku 110 000 m2 uprostřed piniových hájů, přímo u krásné 270 m dlouhé písečné pláže (místy malé oblázky), kde najdete i velké hotelové molo (1 100 m2) s barem. Letiště je vzdálené 35 km, hlavní město Antalya 45 km a centrum Beleku 2 km.

Pojmenování

Restaurace

Popis

Velká hlavní restaurace Enderun i s venkovním posezením, 7 á la carte restaurace (turecká, japonská, mexická, italská, francouzská, řecká a rybí.

Vybavení hotelu

v hlavní 6 patrové budově a několika zahradních domcích je 583 pokojů, veliké vstupní lobby, která Vás hned po vstupu uchvátí majestátností i dekorací s mnoha mohutnými zlatými sloupy. Vše je inspirováno otomanským stylem s největším důrazem na detail, účelnost a kvalitu. Rázem se ocitnete jakoby v sultánově paláci či pohádce obklopeni pohostinností, osobním servisem a prvotřídní gastronomií. V loby najdete útulnou recepci s barem, velkou hlavní restauraci Enderun i s venkovním posezením,7 á la carte restaurací (tureckou, japonskou, mexickou, italskou, francouzskou, řeckou a rybí), 3 snack bary, 12 barů včetně irského pubu, patisérii, speciální dětskou restauraci, rozlehlý bazénový komplex (6630 m2) spolu se 2 dětskými bazény (230 m2), aquapark s 5 skluzavkami pro dospělé a dětský se 4 skluzavkami, vnitřní bazén včetně dětského (210 + 20m2), multifunkční hřiště na malou kopanou, basketbal a volejbal, mini golf, fotbal, trampolíny, 2 tenisové kurty, beach volejbal, stolní tenis, bowling, šipky, boccia, vzduchovou střelbu, PC hernu, hrací automaty, kulečník, knihovnu, neodolatelné i nezapomenutelné Ab-i Zen SPA centrum na rozloze 4 000 m2 s fitness, saunou, párou, hamamem, jacuzzi i mnoha masážními místnostmi. Chloubou resortu je netypický, profesionálně vedený dětský klub a zábavní park Everland Q pro děti od 1 roku do 17 let, rozdělený do několika věkových kategorií. Vaše děti zde najdou absolutně vše včetně dětské restaurace, recepce, kina, nepřeberného množství heren, nejmodernějších elektronických her, indiánské vesnice, dinosaurů, vlastního amfiteátru i několika bazénů. Těžko vyjmenovat vše a věřte, že děti nikam jinam nebudou chtít chodit. Internet Wi-Fi je zdarma v celém areálu i na pokojích. Hotel organizuje každodenní bohaté animační programy, sportovní turnaje, tematické festivaly a v amfiteátru profesionální show i taneční představení. Nechybí ani různé party, noční klub, disko, kino, lekce Zumby, aerobiku, jógy, taneční či jiné kurzy. Program je opravdu bohatý s nikdy nekončící zábavou. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu. V areálu nechybí několik obchodů, prádelna, mini market či půjčovna aut.

Vybavení pokoje

pokoje se liší především umístěním, výhledem a rozlohou. V hlavní budově najdete 398 Standardních pokojů s možností 1 přistýlky (35-45 m2), 18 Superior pokojů s jacuzii (38-44 m2), 70 rodinných duplex pokojů (65-75 m2), 6 novomanželských suit (38-42 m2) a 22 různých suit (96-375 m2). V zahradě jsou tzv. 'Lake house' pokoje (28-36 m2), z nichž 19 má soukromou terasu a přímý vstup do laguny, rodinné pokoje se 2 ložnicemi (60-72 m2) a 18 suit (96 m2). Součástí hotelu je i 7 samostatných vil (297 - 696 m2) s privátní zahradou (550-886 m2), které se liší počtem ložnic a vybavením. Samotné pokoje jsou velmi vkusně a moderně zařízené s možností 1-2 přistýlek nebo rodinné pokoje (oddělené ložnice, 2 koupelny) mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů (župan a přezůvky), SAT/TV, pohovku, telefon, internet zdarma, centrální klimatizaci, denně doplňovaný minibar, elektronický trezor a balkon. Podlaha je u většiny pokojů kryta kobercem.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s možností 2 přistýlek

Pokoje jsou velmi vkusně a moderně zařízené s možností 1-2 přistýlek, mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů (župan a přezůvky), SAT/TV, pohovku, telefon, internet zdarma, centrální klimatizaci, denně doplňovaný minibar, elektronický trezor a balkon. Podlaha je u většiny pokojů kryta kobercem.

Stravování

kvalitní a vždy něčím překvapující vlastní Ela All inclusive koncept se samostatnou dětskou restaurací.

Názor CK

co dodat k tomuto hotelu? Jde moderní palác spojující kulturní dědictví, osmanskou harmonií a moderní pojetí dovolené. Poskytuje velice osobitý přístup v příjemné prostředí, vynikající kuchyni s rozsáhlou nabídkou, neskutečné lázně a především ultramoderní zábavní centrum pro děti. Je vhodný nejen pro ideální rodinnou dovolenou v krásném prostředí, ale i vášnivé golfisty či samostatné páry hledající kvalitní dovolenou.

Základní cena zahrnuje

  • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Základní cena nezahrnuje

  • případné navýšení palivového příplatku.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Ela Quality *****
  • Lokalita dle CK: Belek
  • Místo dle CK: Belek

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ela Quality Resort *****
Typ pláže: molo, písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 970
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

18. nejlepší hotel v destinaci Belek

5/ 5 5 recenzí


Petra listopad 2019
Prehliadka hotela Ela Quality Resort *****. V nádhernom prostredí letoviska Belek sa nachádza tento luxusný hotelový rezort, ktorý je zameraný prevažne na rodiny s deťmi. Res... celá recenze


Maťa květen 2013
Prehliadka hotela Ela Quality Resort 5*. Luxusný komplex otvorený v roku 2007, v ktorom si nájde svoje každý jeden dovolenkár, leží v oblasti Belek, cca 25 km od letiska v... celá recenze


Miška říjen 2011
Prehliadka hotela Ela Quality Resort and Spa*****. Špičkový hotel pripravený ponúknuť kvalitné služby aj tým najnáročnejším klientom v tesnej blízkosti golfových ihrísk.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Ela Quality
    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek

Cena
26 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 970

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
26 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
8 290 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč