Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Elysée Beach ***

Poloha

Hotel se nachází 1 km od centra města Alanya, přímo na Kleopatřině pláži. Mezinárodní letiště je vzdáleno 130 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, minimarket, prádelnu, lékařskou službu, kadeřníka, směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka k dispozici. Přístu přes místní komunikaci.

Sport a Fitness

Volejbal, stolní tenis, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - masáž, sauna, hamam, vodní motorové sporty na pláži.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pro děti

Dětský bazén.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 13,99 let POBYT ZDARMA.Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

12. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

1.6.2016 | Dagmara
Datum pobytu: 1.5.2016
Rádi bychom znovu.

Nejnovější recenze

5
1.6.2016 | Dagmara
Datum pobytu 1.5.2016
5/5 - Úžasné
Rádi bychom znovu.
5
25.6.2015 | Lenka
Datum pobytu 1.6.2015
5/5 - Úžasné
maximální spokojenost

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.