Popis

Popis hotelu Hotel Encumeada ***

Názor CK

Hotel s polohou v horách, vhodný pro poznávání celého ostrova, zvláště pak na pěší tůry v horách či po levádách.

Internet

zdarma internet na recepci.

Poloha hotelu

pěkný resort uprostřed hor v samém středu ostrova Madeira s výhledem na jihozápadní pobřeží, zasazený do krásné přírodní scenérii, kde stále zelené hory kontrastují s hlubokým skalním údolí Serra D'Água. Vzhledem k této jedinečné poloze hotel Encumeada nabízí vše potřebné ke strávení dovolené. Vhodný pro aktivní i pasivnější klienty. Nabízí širokou škálu zábavy, jako je pěší turistika a procházky po levádách.
Letiště cca 45 minut jízdy autem. Pravidelné linkové spojení do Funchalu, vzdáleného cca 28 km.

Služby za poplatek

parkoviště, půjčovna aut, trezor na recepci.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze

Ubytování

celkem 49 pokojů - 43x standard a 6x superior. Pokoje mají balkon, WC/koupelnu, kabelovou TV, inidividuálně řízené topení, telefon.

Večeře

bufetové/a la carte

Vybavení hotelu

vstupní hala, recepce, restaurace, bar, trezor na recepci, možnost půjčení auta na recepci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Madeira