Hotel Eri

  Řecko, Paros, Naoussa

Eri Hotel

    Řecko, Paros, Parikia
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Přehled

příjmná rodinná atosféra nádherný výhled na zálov a město vhodné i pro rodiny s dětmi

Stručná poloha

písečně-oblázková pláž 800 m centrum hlavního města 2 km větší organizovaná pláž 1.5 km nákupní možnosti v blízkém okolí

Poloha

hotel se nachází v poklidnější části hlavního města Parikia. Jeho centrum s historickou částí, přístavem, velkou řadou nákupních možností, tradičních kaváren, restaurací a taveren je vzdáleno 2 km. Menší oblázkově-písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 800 metrů. Větší organizovaná pláž je přibližně 1,5 kilometru daleko. Do okolních zajímavých míst se lze snadno dostat příjemnou procházkou, do vzdálenějších místní autobusovou dopravou neb lodí.

Vybavení hotelu

areál je tvořen 3podlažní hlavní budovou ve tvaru písmene L, která lemuje areál s bazénem a zahradou se vzrostlými palmami. Kolem bazénu je prostorná sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma). Díky svému posazení v mírném svahu vůči pláži se hotel pyšní nádherným výhledem na moře, celý záliv Parikia a v neposlední řadě na západ slunce. Hotel prošel v roce 2001 celkovou rekonstrukcí, uvítá Vás elegantní recepcí s lobby, je zde společenská TV místnost, o stravování se stará hotelová restaurace. Ve venkovních prostorách protkaných řadou chodníčků najdete dostatek míst k posezení s výhledem, u bazénu se lze občerstvit ve snack baru. Soukromé parkoviště i internetové připojení ve společných prostorách jsou hostům k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování v celkem 43 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a ve 2 apartmánech s kapacitou 4 osoby. Pokoje jsou hezky zařízené, mají sociální zařízení se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, telefon s přímou volbou, trezor, balkón či terasu.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

pokoje mají sociální zařízení se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, telefon s přímou volbou, trezor, balkón či terasu.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Názor CK

příjemný hotelový komplex s dostatkem služeb a příjemnou rodinnou atmosférou. Dík nízké ubytovací kapacitě zde budete mít dostatek prostoru a soukromí. Oceňujeme i skvělou polohu s nádherným výhledem a snadnou dostupnost rušnějšího centra hlavního města.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Eri ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 799
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-eri-hotel-paros-recko-z1799799/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií