Popis

Popis hotelu Hotel Floria Beach ****

Poloha

V letovisku Alanya cca 1,5 km od živého centra města přímo u jedné z nejvyhlášenějších pláží Turecké riviéry. Nákupní možnosti v okolí hotelu. Letiště Antalya cca 120 km (150 minut), letiště Gazipasa cca 45 km (45 minut).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, garden café, bazén a terasa na slunění.

Pokoje

DRSS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor, rychlovarná konvice, balkon, boční výhled na moře. DRP: viz DRSS, méně výhodná poloha, bez výhledu na moře. DRSV: viz DRSS, výhled na moře.  

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečnokamenitá pláž u hotelu (doporučujeme obuv do vody). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Odpolední snack Odpolední káva, čaj Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.), čerstvé ovocné šťávy za poplatek

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis, šipky.
Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). 

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRP/DRSS/DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 13 let.

Doba transferu

150 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

52. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

5.10.2019 | Eva
Datum pobytu: září 2019
nadšení

Nejnovější recenze

5
5.10.2019 | Eva
Datum pobytu září 2019
5/5 - Úžasné
nadšení
4
5.8.2019 | Petr
Datum pobytu červenec 2019
4/5 - Skvělé
dobrý

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.