50 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Fortuna Beach ****

Poloha

Hotel leží asi 300 m od centra města Icmeler, 8 km je vzdálen Marmaris a mezinárodní letiště v Dalamánu 100 km.

Vybavení

64 pokojů, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, snack bar, bar. Venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

DRSS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, minibar (voda po příletu zdarma), balkon. DRSV: viz DR, výhled na moře. SUSV: viz DR, oddělený obývací pokoj a ložnice.

Zábava

Denní a večerní animační programy.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečnooblázková pláž, lehátka, slunečníky a osušky po příletu zdarma (výměna za poplatek).

Program all inclusive

Snídaně (07.30–10.00 hod.), oběd (12.30–14.00 hod.) a večeře (19.30–21.30 hod.) formou bufetu Pozdní snídaně (10.00–10.30 hod.) Noční polévka (23.30–24.00 hod.) Lehký snack v areálu hotelu (15.00–16.30 hod.) Odpolední káva, čaj, zákusek (17.00–17.30 hod.) Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis.
Za poplatek: vodní sporty na pláži, biliár.

Pro děti

Dětský bazén, dětská postýlka (na vyžádání).

Wellnes

Zdarma: sauna, turecké lázně.
Za poplatek: různé variace masáží a procedur, kadeřnictví.

Internet

Zdarma: WiFi v areálu hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRSS/DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Suite (SUSV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 13 let.

Doba transferu

95 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Marmaris

Podle legendy dostalo město své jméno, když sultán Süleyman Nádherný, nespokojený se vzhledem místní pevnosti, vyřkl „Mimari as!“ (Pověste stavitele!). Později se výraz zjednodušil na prosté Marmaris a zrod jména byl dokonán. Dnes je označován příznačně jako „Zelený Marmaris“, což plně vystihuje vzhled města a okolí. Překrásná přírodní scenérie okouzlí každého návštevníka. Známý je zdejší významný přístav jachet Netsel, který je druhým svého druhu v Turecku. Kolorit města pak dokresluje labyrint úzkých uliček, pevnost s muzeem či bazar se svým drobným kervansaray. Od letiště je vzdálen zhruba 100 km. Pokud hledáte romantiku uprostřed zeleně, průzračné moře a stejně tak i zábavu, je Marmaris ideálním cílem vaší dovolené. Transfer z letiště v Dalamanu trvá zhruba 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Marmaris