Hotel Francis Palace

  Česko, Karlovarský kraj, Františkovy Lázně

5/5

HOTEL FRANCIS PALACE SPA & WELLNESS - Wellness pobyt - Františkovy Lázně

  Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Součástí hotelu je recepce, restaurace, kavárna, společenská místnost, výtah, parkoviště hlídané kamerovým systémem, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra. Volný čas můžete trávit v restauraci s kavárnou, ve společenské místnosti nebo na letní a zimní terase. Hostům slouží i přilehlá zahrada s posezením a fontánkou minerální vody. Léčebné procedury zahrnují bazén, různé druhy koupelí. Františkovy Lázně jsou vyhledávané pro 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů, o kterých jsou první písemné zmínky již z roku 1502. Jeden z nich, pramen Štěpánka, je využíván při léčebných procedurách.

V nejbližším okolí se nachází Františkovy Lázně – františkovy Lázně byly založeny 27. dubna 1793 jako Ves císaře Františka a v roce 1807 jim byl úředně přiznán název Františkovy Lázně. Pojmenovány jsou podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele.

Ubytování

Ve dvoulůžkových a jednolůžkových elegantně zařízených pokojích. Standardní vybavení tvoří samostatná koupelna s WC, chladnička, telefon s přímou volbou, TV/SAT, radiobudík, vysoušeč vlasů, trezor a připojení k internetu přes Wi-Fi.

Základní cena zahrnuje

  • Wellness pobyt
  • klasická masáž, fango zábal, uhličitá koupel, využití všech zařízení hotelu (bazén s vířivkou, whirlpool, fitness studio, apod.), župan na pokoji, připojení k internetu přes Wi-Fi, v ceně je zahrnut i vstup do hotelových saun – dle provozní doby.

Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se psem
  • Parkování

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL FRANCIS PALACE SPA & WELLNESS - Wellness pobyt - Františkovy Lázně
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Františkovy Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 911
dnes 8–18 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

5/ 5 3 recenzí


Šárka březen 2018
Hotel Francis Palace **** (Česko - Karlovarský kraj - Františkovy Lázně). Hotel jsem navštívila již několikrát a vždy se ráda vracím. velice útulný hotel, super strava, čistota a ochota personálu. Volný v... celá recenze


Šárka a Ladislav- okr. Chomutov červenec 2015
Spokojenost a odpočinek. Super, velká spokojenost.... celá recenze


Jana ze Zlína červen 2015
Hotel s lázeňskými službami na skvělém místě. Pro úvod bych chtěla opravit úvodní informaci -nejedná se o 5ti * hotel ale 4*, to ale nic neubírá na jeho kvalitě. Nachází se na ... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL FRANCIS PALACE SPA & WELLNESS - Wellness pobyt - Františkovy Lázně
  Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Cena
4 800 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 911

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 800 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč