250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Gabrini ***

Charakteristika

hotel se nachází na klidném místě, blízko centra a pláže. Ideální pro strávení příjemné dovolé plné kultury a oddechu.

Ubytování

pokoje typu: dvoulůžkové pokoje STANDARD s možností dvou přistýlek - SPR+WC, fén, trezor, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizace. dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek a balkonem - SPR+WC, trezor, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizace, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, 10 €/den.

Stravování

snídaně formou švédských stolů, večeře (za příplatek) výběr z menu. Možnost vegetariánské a bezlepkové stravy.

Služby

recepce, restaurace, bar, TV místnost, výtah, internetový koutek, Wi-Fi (zdarma), terasa, zahrada, půjčovna kol a skútrů.

Parkování

u hotelu (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

100 m.

Vzdálenost od pláže

350 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis je možné dokoupit na místě.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Toskánsko