Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Galaxy ***

Popis hotelu

V blízkosti centra letoviska. WiFi zdarma v celém hotelu. Přímo na pláži.

Poloha

klidná, centrum letoviska Laganas s nákupními možnostmi, bary a restauracemi cca 500 m od hotelu. Město Zakynthos cca 8 km. Letiště cca 6 km.

Pláž

přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

v hlavní budově a několika vedlejších třípatrových budovách celkem 120 pokojů. Hotel disponuje výtahy, místností s TV, klimatizovanou hlavní restaurací, barem. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, satelitní TV, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa. Superior pokoje (A1D/A2D): župany, kávovar, malá chladnička, LCD TV, jinak stejné vybavení jako A2A. Superior pokoje (A1E/A2E): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné jako A2D. Superior suite (A2G/A3G/A4G): ložnice s manželskou postelí, 2 samostatná lůžka v obývací ložnici nebo posezení, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné jako A2D.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Sendviče v baru u bazénu od 11.00 do 18.00 h. Zmrzlina pro děti od 11.00 do 18.00 h. Čaj a koláče od 16.00 do 18.00 h. Na večeři vyžadováno vhodné oblečení.

Sport a jiné aktivity

zábava v centru letoviska Laganas. Za poplatek: biliár, stolní tenis, široká nabídka vodních sportů na pláži.

Internet

zdarma: internetový koutek, WiFi v celém hotelu.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci a dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek a na vyžádání: hlídání dětí. Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info

služby delegáta: pro odlety z Prahy: při příletech z Prahy/odletech do Prahy je v destinaci na letišti asistence česky hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta.
Pro odlety z Vídně: při příletech z Vídně/odletech do Vídně je v destinaci na letišti asistence anglicky/německy hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta. Pro květnové odlety z Vídně je k dispozici pouze kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory a žádné služby česky hovořícího delegáta v destinaci,
místní kategorie: A,
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Ušetřete

• 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Zakynthos