Hotel GHT Xaloc

  Španělsko, Katalánsko, Platja d'Aro

GHT Xaloc

    Španělsko, Costa Brava, Katalánsko, Platja d'Aro
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Malý a přátelský hotel s vynikající polohou přímo u pláže s překrásným výhledem na středozemní moře.

Přehled

malý útulný hotel překrásný výhled na moře nezapomenutelná atmosféra

Poloha

prakticky přímo u pláže 600 metrů od nejbližších obchůdků, barů a restaurací 1km od centra střediska Platja d´Aro

Poloha

Malý, klidný a útulný hotel GHT Xaloc se nachází u pláže Cala Rovira. Tato pláž je písčitá a má pozvolný vstup do moře. Rodinná atmosféra tohoto hotelu udělá Vaši dovolenou ještě příjemnější. Kousek od hotelu se nachází autobusová zastávka i mnoho obchodů. Z větších měst v blízkosti tohoto hotelu lze jmenovat například město Girona, které je vzdálené cca 40 km.

Vybavení hotelu

Tento hotel spadá do kategorie 3*. Do vybavení hotelu spadá: vstupní hala s recepcí, WiFi připojení ve společných prostorách, nachází se zde restaurace, jídelna a bar, TV místnost, dětské hřiště, zahrada, menší bazén, dětská herna. Klienti, kteří přijedou vlastním autem, mohou nechat své vozidlo za poplatek na parkovišti. Hotel má připravený animační program, jak pro děti tak i dospělé. Hotel nabízí i lékařskou službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

: Hotel má celkem 47 pokojů. K dispozici jsou 2-lůžkové standardní pokoje s možností jedné přistýlky. Vybavení pokoje je plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, klimatizace, vytápění, telefon, satelitní TV, trezor a lednice pouze na vyžádání a za příplatek. Tyto pokoje nemají balkon. Pokoje s balkonem mají výhled na moře a jsou za příplatek a jsou na vyžádání.

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD S BALKONEM A VÝHLEDEM NA MOŘE

Stravování

Stravování v tomto hotelu lze formou polopenze, podává se snídaně a večeře.

Poznámka - vlastní doprava

pobyty vlastní dopravou možné na vyžádání. Při vlastní dopravě sleva z autobusového zájezdu: dospělá osoba 2500 Kč, dítě 2900 Kč. Ceny na mimokatalogové pobyty si vyžádejte v CK.

Doplňující informace

pobytové taxy - Katálánsko - 0,5 Eur/osoba/den. Děti/mládež do 16,99 let tento poplatek neplatí. Platí se maximálně 7 nocí pobytu.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 799
dnes zavřeno

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.