Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Glarus ****

Poloha

Na okraji letoviska Zlaté Písky, u promenády, centrum cca 2 km.

Vybavení

2 budovy, vstupní hala s recepcí, výtahy, trezor za poplatek, restaurace, lobby bar, snack bar, konferenční sál, obchod se suvenýry, salon krásy. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek, bar u bazénu.

Pokoje

DRP/DRSS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar a balkon, strana k moři. FRSS: viz DRSS, prostornější, oddělený obývací prostor.  

Zábava

Animační programy.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž jen přes promenádu, 2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–22.00 hod.) Snack, káva, čaj, zákusky, zmrzlina (15.00–17.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, stolní tenis, aquaaerobik. Za poplatek: sauna, jacuzzi, masáže, vodní sporty na pláži.  

Pro děti

Brouzdaliště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Extra služby

Oficiální třída: ****

Internet

Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: WiFi na pokojích, internetový koutek.  

Platební karty

VISA, EC/MC

Doba transferu

60 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Zlaté písky