350 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Gradina ***

Popis hotelu

Oblíbený hotel v letovisku Zlaté písky se nachází v blízkosti pláže s pozvolným vstupem do moře.

Poloha

centrum i písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m od hotelu.

Vybavení

138 pokojů v devíti patrech (od 4.patra k dispozici výtahy). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí (za poplatek), restaurace, bar a obchod. Ve venkovním areálu naleznete bazén s barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): cca 17 m2, vybaveny minibarem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, sprchou, WC a balkonem. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako (1A/2A). Rodinné pokoje (2B/3B): prostornější pokoj, cca 34 m2, jinak stejné jako (1A/2A).

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport a jiné aktivity

fitness, šipky, stolní tenis. Za poplatek: biliard.

Wellness

za poplatek: sauna, masáže. Služby delegáta: telefonický kontakt.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Zlaté písky