350 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Gran Duque ****

Popis:

HOLIDAY RESORT MARINA D ?OR Prázdninový komplex MARINA D ?OR je jeden z největších prázdninových lázeňských a zábavní středisek v Evropě. Nachází se 4 km severně od centra Oropesa del Mar. V komplexu je několik hotelů různých kategorií. V luxusním komplexu na pobřeží Středozemního moře se nabízí to nejlepší pro rodinnou dovolenou. Při pobytu v hotelích a apartmánech u pláže si můžete užít rozsáhlý zábavní program, živou zábavu, 8 zábavních parků pro celou rodinu, největší lázně s mořskou vodou v Evropě a all inclusive služby. Marina d ?Or představuje ideální místo pro letní dovolenou nebo jen pro víkendový pobyt. HOTEL GRAN DUQUE MARINA D ?OR **** Hotel Gran Duque 4 * je nejmodernějším komplexem komplexu Marina d ?Or. Nachází se 300 metrů od pláže a 200 metrů od lázní Balneario Marina d ?Or. Hotel má vlastní wellness zónu s vnitřními bazény, posilovnu a velkolepé venkovní bazény se sluneční terasou. Je zde 561 prostorných pokojů s výhledem na prázdninové městečko. Jeho vysoká úroveň služeb, kapacity a služeb zákazníkům je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Pokoje v hotelu jsou prostorné, je zde možnost přidání až dvou přistýlek, což je skvělá volba pro rodinnou dovolenou. Děti mají zdarma v ubytování po celý rok!

Popis letoviska:

Oropesa del Mar se nachází ve valencijské oblasti v provincii Castellón de la Plana asi 250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od hlavního města autonomní oblasti Valencie. Oropesa del Mar nabízí teplé a čisté moře, několik mělkých, příjemných pláží s jemným pískem a s malými zátokami, strmé útesy, výborné klimatické podmínky zaručující slunečné počasí téměř po celý rok. Oropeské pobřeží nabízí návštěvníkům celkem 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitá, 2 písčité zátoky), čtyři z nich se mohou pochlubit tzv. Modrou vlajkou - La Concha, Morro de Gos, Les Ampl?ries a Les Platgetes de Bellver a pláž La Concha dokonce španělskou certifikací Q de Calidad. Jedna z atraktivit Oropesy del Mar je jediná turistická naučná stezka ve Španělsku, která vede podél mořského pobřeží a nabízí tak jedinečné procházky s překrásnými výhledy na moře. Tato turistická stezka je dlouhá celkem 6 km a spojuje Oropesu del Mar se sousedním letoviskem Benicasimem. Oropesa del Mar má malebné historické centrum plné úzkých a křivolakých uliček s malebnými zákoutími, kde se během letní turistické sezony konají kulturní akce, různé trhy, aukce starožitností, divadelní představení pro děti, poetické večery a další.

Vybavení:

Obrovské bazény hotelu Gran Duque mají terasy s mobilním zastřešením, které umožňují jejich využití po celý rok. Součástí bazénů jsou vodní trysky, ostrůvky vegetace, mosty, dráha s protiproudem a rozsáhlý prostor teras s lehátky u velkých venkovních bazénů. Hosté mají vstup zdarma do hotelové wellness zóny se saunou, posilovnou, vyhřívaným bazénem a jacuzzi (některá zařízení je třeba s předstihem 24 hodin). Zde je povinná koupací čepice. Posilovna má moderní vybavení Technogym. je kompletně vybavená s plochami pro aerobní cvičení, bodybuilding, kulturistiku, stretching. Jsou zde rotopedy a eliptické trenažery, běžecké pásy, multifunkční posilovací stroje. Hotel má nonstop recepci, výtahy, klimatizovanou restauraci. Wi-Fi zdarma na pokojích i na recepcicolor='#008000'>. Možnost parkování uvnitř nebo venku za poplatek. Pokojový servis, služby prádelny, obchody, půjčovna aut. Denní animace ve dne u bazénu i večer v prostoru kavárny. Ubytování od 16:00, vyklizení pokojů do 11:00. Kavárna v prostoru u bazénu nabízí širokou řadu pokrmů a nápojů po celý den. Jakmile padne večer, kavárna se převlékne do svátečního a nabízí hostům večerní zábavu, tedy různá představení nebo živou hudbu. Poblíž bazénů vedle hotelu Gran Duque představuje komplex nový obchod Marina d'Or®, kde je 20 obchodů tématicky inspirovaných zázraky světa a přírody a nabízející produkty z různých kontinentů.

Ubytování:

K dispozici je celkem 561 plně vybavených klimatizovaných pokojů max. pro 4 osoby. Čtyřlůžkové pokoje mají 3 lůžka a jedno rozkládací křeslo a max. obsazení je 3 dospělí a 1 dítě. Pokoje mají výhled prázdninové městečko Marina d ?Or. K dispozici jsou na vyžádání i pokoje pro invalidy a novinkou jsou i tématicky dekorované pokoje inspirované vesmírem nebo světem pirátů (za příplatek, max. pro 3 osoby). Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fén a kosmetické zrcátko, minibar, sejf, telefon, WiFi zdarma, balkón a LCD TV 32'). Dětská postýlka na vyžádání. Domácím mazlíčkům je vstup do hotelu zakázán.

Stravování:

Polopenze (snídaně + večeře) nebo plná penze (snídaně + obědy + večeře) nebo all inclusive formou švédských stolů. All inclusive zahrnuje kromě plné penze i nápoje od 11:00 - 24:00 a svačinky od 11:00-13:00 a od 16:00-20:00 na označených barech. V ceně polopenze i plné penze jsou zahrnuty nápoje k jídlu dle vlastního výběru a v neomezeném množství (víno, nealkoholické nápoje, místní pivo a voda). Bufetová restaurace se orientuje na středomořskou kuchyni a připravuje i speciální pokrmy pro vegetariány, diabetiky a hosty s potravinovými alergiemi, dětské menu. Speciální nabídka pro hosty s celiakií. Speciální menu se mění každý týden. Snídaně: 08:00 - 10:30 Obědy: 13:00 - 15:30 Večeře: 20:00 - 22:30 Programy OFERTON, GETAWAYS, WELLNESS jsou vždy s plnou penzí (+ ALL INCLUSIVE ZDARMA na 1-2 dny).

Pláž:

Široká písčitá pláž s jemným pískem. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.

Program:

BALNEARIO MARINA D ?OR jsou největší lázně s mořskou vodou v Evropě s vědecky ověřenými účinky. Mořská voda je pro své vlastnosti využívána jako zdroj krásy, zdraví a pohody. Od starověku různé kultury využívaly dobře známé relaxační, terapeutické a estetické vlastnosti mořské vody a lázní. Lázně Marina d'Or kombinují tuto moudrost předků s nejmodernějšími hydroterapiemi a dalšími exkluzivními ošetřeními zdravotnického a kosmetického centra, takže si můžete vychutnat jedinečný zážitek. V lázních Marina d'Or si můžete vychutnat jedinečný a relaxační zážitek, užívat rozsáhlý okruh termálních bazénů, vířivky, horkých rozvodů. Jsou zde sprchy, trysky, parní lázně, flotárium, helioterapie ... Užijte si největší evropské lázně s mořskou vodou s 192 různými procedurami a 36 různými službami. Lázně Marina d'Or dávají možnost se koupat ve vodách Středozemního moře celoročně při příjemné teplotě v rozmezí od 30 °C do 36 °. Toho je dosaženo tím, že voda se přivádí z hloubky moře podvodním potrubím o délce 500 metrů s tím, že voda v bazénech a nádržích obou vnitřních i venkovních areálů o celkové ploše více než 2500 m2 se během 2 hodin kompletně vymění. Přestože zachycená voda není ošetřována chemikáliemi, výskyt bakterií ve vodě je eliminován pomocí dezinfekčního systému zahrnujícího ultrafialové trubice a konvenční filtry. Mořské lázně Marina d'Or využívají terapeutické vlastnosti a blahodárné složkami mořské vody pro péči o naše tělo, a to jak fyzicky (léčba cévního a srdečního systému, onemocnění kůže, léčbě bolesti atd.) tak psychologicky (léčba stresu, únavy a kognitivních poruch, především v oblastech paměti a pozornosti). Současně jsou zde procedury vhodné pro vylepšení fyzického vzhledu jako důležitého předpokladu dobrého zdraví. Vstupné do lázní je 36 EUR/3 hodiny, děti 5-12 let 30 EUR, procedury de platí zvlášť. Při zakoupení ALL INCLUSIVE LEISURE je vstup v ceně, včetně 1 zkrášlovací procedury pro dospělou osobu.

Doprava:

DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL AZAHAR Odlety z Prahy (PRG) do Valencie (VLC) několikrát týdně. Přímý let trvá cca 2 a 3/4 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí. Letecká doprava s transferem do letovisek: Oropesa del Mar. Cena letecké dopravy je 11.790 Kč/dospělý, dítě do 12,99 let 7.290 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.390 Kč, cena pro samostatně cestující osobu 15.990 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou. V ceně je individuální transfer z/na letiště Valencie. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapku, asistent je čeká po příletu na letišti a odveze je přímo k recepci hotelu, ve kterém jsou ubytovaní. KOMBINACE BUS/LETADLO - Nabízíme libovolně dlouhé termíny s navázáním odjezdu / příjezdu na termín autobusové dopravy, kalkulace na vyžádání. Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. DOPRAVA VLASTNÍ Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta) nebo v severním Španělsku (oblast Costa Brava). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 140 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání. DOPRAVA AUTOBUSEM - COSTA DEL AZAHAR Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 25.05. - 23.09.2018 v 7/14-denních cyklech Výstupní místa ve Španělsku: Oropesa del Mar Cena dopravy: COSTA DEL AZAHAR 3.590 Kč. Cena je započtena v příslušných cenách s autokarovou dopravou. Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2x jednosměrná jízdenka. Nástupní místa: Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov. Pro uskutečnění svozu je podmínkou alespoň 4 osoby v odjezdovém místě. Svozová místa za příplatek jsou na vyžádání/potvrzení před odjezdem. Svozová místa - za příplatek 200 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. Svozová místa - za příplatek 350 Kč: Brno, Kuřim, Česká Lípa, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec n/N, Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Velké Meziříčí, Žatec, Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov. Svozová místa - za příplatek 450 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Nový Jičín, Ostrava, Příbor. Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu mají přestup v Praze. Svozy ze západních Čech jsou s přestupem v Plzni. Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách, návrat v neděli odpoledne. Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 20-24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty. Uvedený počet nocí u termínů s autobusovou dopravou je včetně dvou nocí, které klienti stráví v autobusu (cesta tam a zpět).

Sport a zábava:

Plážové sporty, lázně a zábavní parky. MUNDO FANTASIA je skvělý zábavní park v komplexu Marina d'Or. Je zde nespočet atrakcí, např. nejmodernější 4D kino s interaktivními sedadly, tradiční benátský kolotoč, zóna pro batolata s bazénem s plastovými míčky, motokárový okruh, zábava na člunech a jízda korytem divoké řeky, klasické pouťové atrakce, houpačky a adrenalinová, trampolíny, autodrom, vláček, jumping, houpací lavice ... V centru zábavního parku nabízí terasa Pirátské lodi občerstvení a zmrzliny. Je zde i obchodní třída s hračkami a suvenýry. Vstupné je od 17 do 37 EUR/os. v závislosti na výšce osoby (do 110 cm, do 150 cm, dospělý) a délce vstupu (půldenní / denní). Při zakoupení ALL INCLUSIVE LEISURE je vstup v ceně. PARK AVENTURA D ?OR se díky skvělým adrenalinovým atrakcím stává ideálním místem pro volný čas pro mladé lidi, dospělé a nejnáročnější děti. Nejznámější atrakce: velký vodní tobogán, jízda na obří pneumatice rozbouřenou řekou, diskový kolotoč, volný pád z věže vysoké 37 m, kolotoč se zvedacími rameny, mixér, čtyřkolky, lanové centrum, vikingská kyvadlová loď, 400 m dlouhá bruslařská dráha, vlak jezdící na visuté dráze a rotující hrnky.. Je zde i zóna pro nejmenší se skákacími hrady a trampolínami. Jednoduché občerstvení je možné zakoupit v typickém saloonu ve stylu amerického středozápadu. Vstupné je od 18 do 28 EUR/os. v závislosti na výšce osoby (do 120 cm, do 140 cm, do 150 cm, dospělý) Při zakoupení ALL INCLUSIVE LEISURE je vstup v ceně. PARQUE ACUÁTICO POLINESIA - vodní park má 54 nových aktivit a různé adrenalinové atrakce, které baví a překvapí děti, mládež i dospělé. Vodní park inspirovaný Polynésií se skládá z atrakcí na otevřené venkovní ploše otevřený v létě a další prostor s vodními atrakcemi uvnitř zastřešených konstrukcí umožňující celoroční provoz. Jsou zde skluzavky, tobogány, pirátská loď, pomalá řeka, vodní rychlodráha, potápěcí bazén. Součástí parku je odpočinková picnic zóna, kavárna a vodní park pro batolata a nejmenší děti.. Vstupné je od 21,5 do 32,5 EUR/os. v závislosti na výšce osoby (do 140 cm, nad 140 cm) a délce vstupu (půldenní / denní). Děti do 90 cm zdarma. Při zakoupení ALL INCLUSIVE LEISURE je vstup v ceně. V parku se dají pronajmout bezpečnostní schránky za 2 EUR (+5 EUR kauce) a lehátka za 3 EUR. JARDÍN ENCANTADO Kouzelná zahrada, ve které s vámi mluví pohybující se stromy, animované postavy, trpaslíci, fauni, ...Herci a artisté připravují každodenní velkolepou show. Vše je obklopeno fontánami, vodopády, květinami a tropickou výzdobou. Vstupné je od 12 do 16 EUR/os. v závislosti na výšce osoby (do 140 cm, nad 140 cm). Děti do 90 cm zdarma. Vstup platí na hodinu včetně 15 minutového představení akrobatů a včetně 1 nápoje. Při zakoupení ALL INCLUSIVE LEISURE je vstup v ceně. EMOTION PARK. Park s několika atrakcemi, které se platí jednotlivě. Motokáry: Okruh téměř 800 metrů, s nejmodernějšími motokárami. Trať je vybavena všemi nezbytnými bezpečnostními opatřeními. Pro děti a dospělé, časované úseky, simulace soutěže a veškeré vzrušení z motorového světa. Od 125 cm výšky. U dětí ve výšce od 125 cm do 130 cm se provede kontrola délky nohou. Vstupné 15 EUR/os./8 minut Překážková dráha: Překážková dráha o délce 350 metrů se 7 zábavnými zátěžovými testy. Od 120 cm výšky. Vstupné 22 EUR/os./vstup (atrakce zabere 45-60 minut). Čtyřkolky: zábavní okruh s mini-čtyřkolkami. Pro děti 100-150 cm, maximálně 70 kg. Vstupné 14,50 EUR/os./vstup (atrakce zabere 45-60 minut). Bowling: Malá bowlingová hala se čtyřmi dráhami pro 1-6 hráčů. Vstupné 5 EUR/os./vstup PEQUEMUNDO - dětský svět, ve kterém návštěvníci najdou atrakce pro různé věkové kategorie ve více než 1500 m2. Jsou zde polstrované jámy, pyramidy na lezení, trampolíny. Největší atrakcí dětského parku je velkolepá dvoupodlažní akční herní plocha se dvěma skluzavkami, kulovou jámou a s okruhem, který prochází kolem ... V areálu je jídelna / kavárna se 150 místy pro děti a s průhledným odděleným místem pro rodiče, kteří mohou své děti nechat se bavit a současně je mít pod dohledem. K dispozici je také příjemná terasa. je to výborné místo pro oslavu narozenin. Průvodci v dětské světě iluzí a magie jsou mytologické a jiné nadpřirozené bytosti jako lesní skřítci, pohádkové víly, trpaslíci a dobrotiví elfové. ALL INCLUSIVE LEISURE: dospělí 39,- EUR/den, děti 29,- EUR/den. Zaplacením je možné mít v ceně následující zábavní parky: BALNEARIO MARINA D ?OR, JARDÍN ENCANTADO, MUNDO FANTASIA, AVENTURA D ?OR PARK, MARINA D ?OR turistický vláček, PEQUEMUNDO, POLINESIA WATER PARK, HERNÍ CENTRUM NA HOTELU KAT. 5*. V ceně je i jedna lázeňská procedura/pobyt. All Inclusive Leisure musí být zakoupeno pro pobyty na 3-5 nocí min. na 3 dny, pro pobyty na 6 a více nocí je nutné zakoupit All inclusive Leisure minimálně na 4 dny. Platnost AIL končí vždy po uplynutí zakoupeného počtu dní počtu dní v ten samý čas, kdy byl použit poprvé.

Delegátské služby:

Delegátský servis je garantovaný od 02.06. do 30.09.2018., mimo toto období je pouze delegátská asistence na telefonu. Delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu. Je k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a na následující delegátské schůzce.

Slevy:

Program STANDARD Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob): 1. + 2. dítě 2-12,99 let ZDARMA. Osoba nad 13 let sleva 25%. Program OFERTON 1. + 2. dítě 2-12,99 let sleva 25% na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob): Programy GETAWAYS a WELLNESS 1. + 2. dítě 2-12,99 let sleva 60% na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob): Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování): Sleva 6% při zakoupení do 28.02. Sleva 4% při zakoupení do 30.04. Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků(senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce.

Poznámka:

Prázdninová letoviska: mimo hlavní sezónu (cca do května a cca od října) bývá mnoho zařízení zavřených (zábavní podniky, některé restaurace i obchody). Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně). Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září. Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května. Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže...), tak i pro děti (disko, soutěže...). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky. Trezor: za poplatek + vždy se skládá kauce.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Valencie