Hotel Grande Real Santa Eulalia

  Portugalsko, Algarve, Albufeira

GRANDE REAL SANTA EULALIA RESORT & HOTEL SPA

    Portugalsko, Algarve, Albufeira
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poznámka

Nástupní den a počet nocí je pouze orientační. Pobyty jsou možné na libovolný počet nocí, s libovolným nástupním dnem.

Poloha

Tento luxusní hotel má svůj vlastní bránový vstup nad nádhernou pláží Santa Eulália, cca 100 metrů od portugalského Algarve. Kombinace bránového vchodu a sítě dlážděných příjezdových cest, které spojují různé části letoviska Grande Real Santa Eulália, dává tomuto luxusnímu hotelu pocit uzavřeného komunitního komplexu. Hosté prochází mezi částmi Východ a Západ, kde jsou umístěny apartmány střediska - každý s úhledným úsekem trávníku a oblastí bazénu - před příjezdem na odbočku před recepcí. Vstupní hala je velký, vzdušný prostor s vysokými stropy a s obklady terra-cotta. Tato hlavní budova je ve tvaru písmene J a je zde většina zařízení resortu, včetně několika pokojů, z nichž mnohé mají výhled na zadní část objektu a soukromou pláž hotelu za ním. Atmosféra je zde uvolněná a veselá, toto příjemné prostředí láká hlavně rodiny s dětmi a páry, vhodné je však také pro konferenční skupinu.Nejbližší město je oblíbené letovisko Albufeira, jehož centrum je vzdálené cca 10 minut jízdy a je plné živých nákupních ulic, barů a restaurací. Do města jezdí od hotelu pravidelná kyvadlová doprava.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází prostorná recepce s lobby, 5 restaurací, 6 barů, diskotéka, konferenční místnosti, dětský koutek a hřiště, nechybí zde ani velká terasa s bazénem a bazénem pro děti a luxusní Spa centrum.

Vybavení pokoje

Tento resort má celkem 344 pokojů a apartmánů v různých konfiguracích, včetně standardních pokojů, studií, apartmánů s jednou ložnicí a apartmá se dvěma ložnicemi. Výzdoba mísí barevné stěny, květinové a pruhované látky záclon a přehozů na postel a vícebarevné obklady, které vytvářejí veselou atmosféru. Ke standardnímu vybavení patří bezplatné Wi-Fi, minibar a satelitní TV s plochou obrazovkou, apartmány mají navíc jednoduché, ale poměrně dobře vybavené kuchyňské prostory. Všechna ubytování mají otevřený balkon nebo terasu a mnoho pokojů poskytuje nádherný výhled na moře.
Typy ubytování:
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na moře - velikost 25 m2
Rodinný apartmán s 1 ložnicí - velikost 43 m2
Studiový apartmán - velikost 41 m2
Apartmá s výhledem na moře - velikost 54 m2

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.
Restaurace Real Cozinha - místní i mezinárodní kuchyně na terase s výhledem na bazén
Restaurace Santa Eulalia - místní kuchyně s krásným pozadím panoramatického výhledu na moře.
Le Club Disco je v létě prostorem pro společenské akce
Bar Real s výhledem na záliv
Restaurace Atlantico
K dispozici je také 24hodinová pokojová služba.

Pláž

Bílá písečná přímo u hotelu.

Sport a zábava

Venkovní i vnitřní bazén, dětský bazén, squash, fitness, tenisové kurty a spa centrum / jacuzzi, sauna, turecké lázně, masáže a thalassoterapie/-za poplatek.

Náš názor

Vaše vysněná dovolená se promění ve skutečnosti.

Poznámka

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V OKOLÍ:
Praia de Santa Eulália 0,2 km
Campo de Golfe Balaia 1,1 km
Praia da Oura 1,2 km
Praça de Touros de Albufeira 1,3 km
Strip de Albufeira 1,3 km
Praia dos Olhos de Água 2 km
Centro Comercial de Albufeira 2,5 km
Estádio de Albufeira 2,6 km
Terminal Rodoviário de Albufeira 3,1 km
miradouro do Pau da Bandeira 3,1 km

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Grande Real Santa Eulalia *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 886 661
dnes 8–18 h

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.