350 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Grupotel Montecarlo ****

Popis

Poloha: Veľmi obľúbený hotelový rezort je situovaný v blízkosti centra známeho letoviska C'an Picafort, len 350 m od širokej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia 350 m od hotela (turistické atrakcie, požičovne automobilov, športoviská, bary, reštaurácie, kaviarne, obchody). Transfer z medzinárodného letiska Palma de Mallorca trvá 90 minút.

Pláž: Krásna, široká piesočnatá pláž (jemný biely piesok) s pozvoľným vstupom do mora (pre deti a neplavcov) a pestrou ponukou motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov sa nachádza 350 m od hotela (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii strediská vodných športov, sprchy a ležadlá so slnečníkmi (za poplatok cca 11 EUR / 2 ležadlá a slnečník).

Doplňujúce informácie: Cena zájazdu je kalkulovaná na základe aktuálnej ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná.

Pri objednaní zájazdu je potrebné udávať pravdivé a celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade.

Bezplatná zmena mena po zakúpení letenky nie je možná!

Vybavenie: Moderný hotelový rezort disponuje 169 izbami, rozmiestnenými v elegantnej sedemposchodovej budove s pekným výhľadom do okolia. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou (24 hodinová prevádzka), trezormi, 2 výťahmi a lobby barom, hlavná reštaurácia, WiFi pripojenie (zdarma), internetový kútik (za poplatok), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, požičovňa automobilov, úschovňa bicyklov , úschovňa batožiny, práčovňa, konferenčné centrum (moderná audiovizuálna technika), posilňovňa, wellness centrum (vyhrievaný bazén s tryskami, vírivka, masážna sprcha, turecké kúpele, sauna, parná miestnosť, relaxačná miestnosť, masáže, kúpeľné procedúry, kozmetické procedúry), detský bazén a vonkajší bazén s opaľovacou terasou (ležadlá a slnečníky zadarmo).

Služby: Živý prázdninový rezort si získava svojich hostí atraktívnou polohou, dobrou úrovňou poskytovaných služieb a príjemným relaxačným zázemím. Organizuje pravidelné večerné zábavné programy pre deti a dospelých a tematické večere. Umožňuje športové aktivity ako napr. plávanie, biliard, stolný tenis, cvičenie vo fitness centre, šípky a za poplatok biliard a vodné športy na pláži. Pre relaxáciu je určené komfortné wellness centrum (vyhrievaný bazén s tryskami, vírivka, masážna sprcha, turecké kúpele, sauna, parná miestnosť, relaxačná miestnosť, masáže, kúpeľné procedúry, kozmetické procedúry) a vonkajší bazén s opaľovacou terasou.

Služby za poplatok: Trezory, práčovňa, internetový kútik, konzumácia z mini baru, masáže, kozmetické ošetrenie, relaxačné procedúry, balijské lôžka pri bazéne, regeneračné procedúry, kúpeľné procedúry, vodné športy na pláži, ležadlá a slnečníky na pláži.

Stravování

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu (nápoje pri večeri sú za poplatok).

All inclusive stravovanie možno čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa plnú penziu podávanú formou bufetu, občerstvenie počas dňa (sladké pečivo, káva, čaj, zmrzlina) neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby v čase od 10:00 do 24:00 (v bare pri bazéne a v reštaurácii počas obeda a večere). Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Hoteloví kuchári pripravujú chutné pokrmy tradičnej i medzinárodnej kuchyne (show cooking).

Ubytování

Elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), trezorom (za poplatok), telefónom s priamym vytáčaním, konferenčným stolíkom, budíkom, centrálnou klimatizáciou (každá izba má vlastný termostat), satelitnou TV, mini barom (konzumácia za poplatok) a balkónom alebo terasou s posedením.

Deti sú vítané. Pre deti je k dispozícii detská postieľka a vysoká jedálenská stolička (na vyžiadanie, zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Všetky izby sú nefajčiarske. V hoteli nie je povolené ubytovanie s domácimi miláčikmi.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách.

Ďalšie informácie ohľadom letu, leteckej spoločnosti, batožiny Vám radi poskytneme na požiadanie.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Mallorca

Přírodní krása, příznivé podnebí i kulturní bohatství jsou neodmyslitelně spjaty s největším z Baleárských ostrovů, s Mallorcou. Mallorca je dovolenkový ráj pod sluncem, které zde svítí více než 300 dní v roce a po velkou část této doby je moře teplé a přívětivé, vane čistý vlahý vzduch. Mallorca jsou majestátní hory zvedající se přímo od mořského břehu po celé délce severozápadního pobřeží, svěže zelené lesy borovic, stejně jako úrodné roviny se sady mandloní, olivovníků a fíkovníků.

Kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících písčitých pláží posázených palmovými háji či strmých pobřežních úseků spadajících z úžasných výšek nabízí pobřeží Mallorky i nespočetné množství menších zátok sousedících jedna s druhou, oddělených skalisky nebo kamenitými ostrovy vybíhajícími do moře. Neboť moře Mallorky je průzračné, skaliska a útesy, se v něm odrážejí romanticky malebné a v samém nitru zátok se nacházejí malé písčité pláže, které splní i ty nejnáročnější představy a sny všech milovníků opalování a koupání.

Informace

časový posun: 0 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština, mluví se tu ale i tzv. „mallorqui“

doba letu: cca 2 hod. 20 min.

Rozmanitá nabídka letovisek: jih ostrova doporučujeme především vyznavačům aktivní dovolené v rušném letovisku, východ ostrova uspokojí rodiny s dětmi, ale i mladší klienty. Na severu můžete strávit dovolenou na krásných plážích a ve velmi kvalitních hotelech.

Mallorca je také ostrov stvořený k zábavě, sportu i k poznávání. K zábavě dospělých i dětí zvou vodní parky, delfinárium a další centra, zájemci o noční život si zajisté vyberou z pestré nabídky diskoték, zábavních a nočních podniků či klubů. Milovníci sportu mají možnost využít rozsáhlé nabídky vodních sportů, cyklistiky – silniční i horské, tenisu, golfu – 13 golfových hřišť, nebo i jízdy na koni. Existuje mnoho možností, jak tento překrásný ostrov poznat, ať individuálně na kole nebo autem, či prostřednictvím organizovaných fakultativních výletů, ostrov však v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

Z místní kuchyně doporučujeme – gazpacho – studená polévka z rajčat, paprik, česneku, okurek a cibule. Teplá polévka sopas mallorquinas – silný a hustý vývar s masem, zelenina, bílý chléb. Tumbet – zeleninový guláš z lilků, rajčat, cibule, brambor. Najdete zde obrovský výběr mořských plodů a ryb, upravovaných především na grilu. Jako všude ve Španělsku i zde je všudypřítomný olivový olej, olivy, jamon serrano (sušená šunka), chorizo (klobása). Ochutnejte i mallorské víno.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Firotour.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotel Grupotel Montecarlo ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Pá 1.5 – Pá 8.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
17 790 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 1.5 – Pá 8.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
15 527 Kč
Letecky
Praha
Pá 1.5 – Po 11.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
11 dní
polopenze
22 066 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 1.5 – Po 11.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
11 dní
polopenze
20 279 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 1.5 – Út 12.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
12 dní
polopenze
21 700 Kč
Letecky
Praha
Pá 1.5 – Pá 15.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
15 dní
polopenze
27 768 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 1.5 – Pá 15.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
15 dní
polopenze
25 964 Kč
Letecky
Praha
So 2.5 – So 9.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
17 530 Kč
Letecky
Bratislava
So 2.5 – So 9.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
15 838 Kč
Letecky
Vídeň
So 2.5 – So 9.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
15 838 Kč
Letecky
Praha
So 2.5 – Út 12.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
11 dní
polopenze
21 794 Kč
Letecky
Bratislava
So 2.5 – Út 12.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
11 dní
polopenze
20 101 Kč
Letecky
Vídeň
So 2.5 – Út 12.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
11 dní
polopenze
20 101 Kč
Letecky
Vídeň
So 2.5 – St 13.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
12 dní
polopenze
21 522 Kč
Letecky
Praha
So 2.5 – So 16.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
15 dní
polopenze
33 555 Kč
Letecky
Bratislava
So 2.5 – So 16.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
15 dní
polopenze
25 786 Kč
Letecky
Vídeň
So 2.5 – So 16.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
15 dní
polopenze
25 786 Kč
Letecky
Praha
Ne 3.5 – Ne 10.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
18 864 Kč
Letecky
Vídeň
Ne 3.5 – Ne 10.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
16 407 Kč
Letecky
Vídeň
Ne 3.5 – St 13.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
11 dní
polopenze
20 101 Kč
Letecky
Praha
Ne 3.5 – Čt 14.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
12 dní
polopenze
23 491 Kč
Letecky
Vídeň
Ne 3.5 – Čt 14.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
12 dní
polopenze
21 522 Kč
Letecky
Praha
Ne 3.5 – Ne 17.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
15 dní
polopenze
27 768 Kč
Letecky
Vídeň
Ne 3.5 – Ne 17.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
15 dní
polopenze
26 035 Kč
Letecky
Praha
Po 4.5 – Po 11.5.2020
2 lôžková izba, prístelka
8 dní
polopenze
17 790 Kč