Hotel H10 Estepona Palace

  Španělsko, Andalusie, Estepona

5/5

H10 Estepona Palace

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel s dechberoucím výhledem na Středozemní moře - při dobré viditelnosti lze spatřit až pobřeží Maroka, vystavěný v tradičním andaluském stylu, se stylovým interiérem. Vysoký standard služeb a ideální poloha přímo u pláže.

Přehled

hotel v andaluském stylu krásný bazén v zahradě luxusní SPA kvalitní animační programy

Stručná poloha

přímo u pláže centrum městečka s obchůdky, restauracemi cca 2,5 km transfer z letiště cca 80 minut v okolí golfová hřiště

Poloha

Kvalitní hotelový komplex, postavený v andaluském stylu, leží přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře - na okraji malebného střediska Estepona. Sportovní jachetní přístav 800 metrů od hotelu. Historické centrum městečka s obchůdky, restauracemi je vzdáleno cca 2,5 km. Zastávka linkového autobusu před hotelem. V okolí se nachází více než 10 golfových hřišť. Transfer z letiště cca 80 minut.

Pojmenování

Hotel disponuje kvalitním SPA centrem

Popis

SPA - Despacio Spa Centre - 1000m2 rozlehlý komplex vnitřních bazénů, jacuzzi, masáže, sauna, pára a další. Exkluzivně pro klienty starší 16 let.

Vybavení hotelu

pohádkový 4* komplex nabízí klientům 237 pokojů, vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), kadeřnictví, fitness, parkoviště (za poplatek), bufetovou restauraci Alborán, Thalassa bar a restauraci (a la Carte), lobby bar, zdarma WiFi připojení ve společných prostorách. Hosté mohou využívat 2 bazény (1 vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma, Mediterráneo Chill-Out terasu. Hotel disponuje kvalitním Despacio Spa Centrem (za poplatek). Daisy Club pro děti 4 - 12 let. Denní i večerní animační programy.

Vybavení pokoje

STANDARD 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Maximální obsaditelnost 3 dospělí. Klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor a minibar (za poplatek), balkon nebo terasa. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. FAMILY 2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 2 dospělí + 2 děti. Na přistýlkách nelze ubytovat dospělé osoby. Prostornější pokoje (přistýlky tvoří rozkládací gauč) vybavené shodně jako pokoje standard - klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor a minibar (za poplatek), balkon nebo terasa.

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD SEA VIEW (výhled na moře)

Pojmenování zařizení

FAMILY

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All inclusive (za příplatek). All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké občerstvení během dne(snack, zmrzlina, ...).

Názor CK

Kvalitní hotel na klidném místě. Uspokojí i náročné klienty a rodiny s dětmi.

Základní cena zahrnuje

  • 7 (10,11) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK/delegáta, pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava
  • případné navýšení palivového příplatku.
  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: H10 Estepona Palace ****
  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Estepona

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel H10 Estepona Palace ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 10 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 840
dnes 12–18 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

5/ 5 1 recenzí


Sylva P. květen 2013
Prohlídka hotelu H10 Estepona Palace - velmi hezký 4* moderní hotel u pláže. Hotel H10 Estepona Palace je moc hezký moderní hotel, postavený v andaluském stylu. Oficiální kategorie 4*, dle mého dojmu je to t... celá recenze

Lokalita

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

H10 Estepona Palace
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona

Cena
39 171 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 840

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
39 171 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč