Hotel Haas

  Rakousko, Salcbursko, Böckstein

4/5

Hotel Haas

    Rakousko, Gasteinertal / Grossarltal, Salcbursko, Ski amadé, Böckstein, Schlossalm / Angertal / Stubnerkogel, Sportgastein
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

pěkný, tříhvězdičkový hotel s výbornou kuchyní se nachází v lázeňském městečku Bad Gastein, v části Böckstein, přímo na promenádě císařovny Elisabeth, která vede až do Bad Gasteinu (3 km). Hotel stojí přímo u běžecké stopy (osvětlená do 22 h), 5-8 min. jízdy autem od dolních stanic v Bad Gasteinu nebo Sportgasteinu, nedaleko léčebných jeskyní. Lázně Felsentherme v Bad Gasteinu cca 3,5 km, lázně Alpentherme v Bad Hofgastein cca 11 km. Domluvíte se česky i slovensky!Zastávka skibusu: 300 m.Lyžařský areál: Stubnerkogel/ Schlossalm 3,5 km, Sportgastein 5,5 km.

Ubytování

nově zrekonstruované pokoje pro 2-4 osoby (DBL), s koupelnou a WC, fénem, TV, telefonem, trezorem za poplatek, wifi zdarma, většina s balkonem (některé pokoje mají 3. a 4. lůžko formou přistýlky či gauče, jiné plnohodnotné lůžko), min. počet plně platících osob: 2. Rodinné pokoje pro 4-6 osob (FAM) – 2 dvoulůžkové pokoje propojené spojovacími dveřmi, min. počet plně platících osob: 4. 

Stravování

polopenze – bohatý snídaňový bufet, večeře 3chodové menu s pestrým salátovým bufetem.

Vybavení

recepce, restaurace, kavárna, seminární místnost pro 30 osob, salonek, bar, výtah, lyžárna, parkoviště zdarma, sauna za poplatek (info na recepci). Možnost zajištění vstupů do termálních lázní, případně jiných aktivit.

Speciální nabídka

jednolůžkový pokoj bez příplatku.Sleva 10% za včasný nákup do 20.09. na termíny 10.12.-27.12., 03.01.-31.01., 14.03.- 05.04. 

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu s polopenzí. Příjezdy možné v neděli a ve čtvrtek, v období 27.12.-03.01. je min. pobyt 5 nocí.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 3 €/ osoba od 12 let/ den a doplatek od 4 nocí 1,10 €/ osoba jednorázově, vánoční večeře +25 €/ osoba (děti do 9,9 let zdarma), silvestrovská večeře 50 €/ osoba (děti do 9,9 let zdarma).Nepovinný příplatek: dětská postýlka (pro děti do 2 let) na vyžádání +20 €/ pobyt. Domácí zvířata: nejsou povolena.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Haas ***
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Bad Gastein

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Haas ****
Vzdálenost od sjezdovky: 3500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 092
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Salcbursko

4/ 5 35 recenzí


Lucie Černá červenec 2020
Skvělý hotel ve skvělém místě. Super pobyt... celá recenze


Michal únor 2020
Nádherný hotel. Nádherný hotel,super obsluha,atmosféra jako doma.doporucuji ... celá recenze


Sonja únor 2020
Hotel Haas. Super dovolená, budeme opakovat.... celá recenze

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Haas
    Rakousko, Gasteinertal / Grossarltal, Salcbursko, Ski amadé, Böckstein, Schlossalm / Angertal / Stubnerkogel, Sportgastein

Cena
10 710 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 092

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 710 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč