Hotel Haas

  Rakousko, Salcbursko, Böckstein

4/5

Hotel Haas

  Rakousko, Gasteinertal / Grossarltal, Salcbursko, Ski amadé, Böckstein, Schlossalm / Angertal / Stubnerkogel, Sportgastein
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

pěkný, tříhvězdičkový hotel s výbornou kuchyní se nachází v lázeňském městečku Bad Gastein, v části Böckstein, přímo na promenádě císařovny Elisabeth, která vede až do Bad Gasteinu (3 km). Hotel stojí přímo u běžecké stopy (osvětlená do 22 h), 5-8 min. jízdy autem od dolních stanic v Bad Gasteinu nebo Sportgasteinu, nedaleko léčebných jeskyní. Lázně Felsentherme v Bad Gasteinu cca 3,5 km, lázně Alpentherme v Bad Hofgastein cca 11 km. Domluvíte se česky i slovensky!Zastávka skibusu: 300 m.Lyžařský areál: Stubnerkogel/ Schlossalm 3,5 km, Sportgastein 5,5 km.

Ubytování

nově zrekonstruované pokoje pro 2-4 osoby (DBL), s koupelnou a WC, fénem, TV, telefonem, trezorem za poplatek, wifi zdarma, většina s balkonem (některé pokoje mají 3. a 4. lůžko formou přistýlky či gauče, jiné plnohodnotné lůžko), min. počet plně platících osob: 2. Rodinné pokoje pro 4-6 osob (FAM) – 2 dvoulůžkové pokoje propojené spojovacími dveřmi, min. počet plně platících osob: 4.

Stravování

polopenze – bohatý snídaňový bufet, večeře 3chodové menu s pestrým salátovým bufetem.

Vybavení

recepce, restaurace, kavárna, seminární místnost pro 30 osob, salonek, bar, výtah, lyžárna, parkoviště zdarma, sauna za poplatek (info na recepci). Možnost zajištění vstupů do termálních lázní, případně jiných aktivit.

Speciální nabídka

jednolůžkový pokoj bez příplatku.Sleva 10% za včasný nákup do 20.09. na termíny 10.12.-27.12., 03.01.-31.01., 14.03.- 05.04.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Haas ****
Vzdálenost od sjezdovky: 3500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 092
dnes zavřeno

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Salcbursko

4/ 5 33 recenzí


Lucie Černá červenec 2020
Skvělý hotel ve skvělém místě. Super pobyt... celá recenze


Michal únor 2020
Nádherný hotel. Nádherný hotel,super obsluha,atmosféra jako doma.doporucuji ... celá recenze


Sonja únor 2020
Hotel Haas. Super dovolená, budeme opakovat.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-haas-gasteinertalgrossarltal-rakousko-z1667092/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.