Hotel Hani

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik

5/5

Hotel Hani

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Krátky popis

Malá osada Drvenik sa nachádza v strednej časti Chorvátska. Dovolenkujte v hoteli Hani. Čaká Vás pobyt vo vkusnom menšom rodinnom hoteli.

O ubytovaní

Poloha: vkusne zariadený menší rodinný hotel je umiestnený priamo pri kamienkovej pláži v časti Drvenik – Gornja Vala.
Popis: recepcia, výťah, reštaurácia, terasa, Wi-Fi v celom objekte, sauna (za poplatok), masáže (za poplatok), fitness (zdarma). Hotel je klimatizovaný. Bezplatné parkovanie je hneď za hotelom.
Ubytovanie:
Izby 1/2+1 – elegantné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, s kúpeľňou (sprcha, WC, sušič na vlasy), SAT TV, trezor, minichladnička, balkón.
Apt. 1/2+2 – dvojlôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, balkón, kúpeľňa (sprcha, WC, sušič na vlasy), minichladnička, SAT TV, trezor.
Izby a aj apartmány sú klimatizované.
Stravovanie: polpenzia – raňajky sú formou bufetu a večere sú servírované (polievka, hlavné jedlo výber z 3 menu, šaláty formou bufetu, dezert), večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - vodné športy (požičovňa skútrov, šlapadiel, banánov, kajakov).

Hodnotenia

TIP CK - výborná poloha, rodinná atmosféra.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Hani ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 10 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 833 193
dnes zavřeno

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 2 recenzí


Eva H. září 2018
Prohlídka hotelu Hani. Pěkný 4* hotel přímo u oblázkové pláže v centru Gonja Valy v Drveniku.... celá recenze


Veronika B. září 2018
Prohlídka hotelu Hani. Příjemný hotel na pláži v druhé části Drveniku, Gornja Vala.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-hani-makarska-riviera-chorvatsko-z1833193/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.