Hotel Heksamil

  Albánie, Saranda

5/5

Hotel HEKSAMIL

    Albánie, Saranda
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Název zájezdu dle CK

Hotel HEKSAMIL

Proč právě sem

Exkluzivní lokalitaNádherné zátokyOblázkové i písečné pláže

Poloha

Zrekonstruovaný rodinný hotel Heksamil ležící 180 m od pláže v klidné oblasti poloostrova Ksamil, který nabízí nádherné pláže a klidné prostředí, kde Vám nebude nic chybět. V blízkosti hotelu se nachází velká promenáda s kavárnami a restauracemi. Vzdálenost do Sarandy je cca 25 min autobusem.

Vybavení a služby

Recepce, restaurace, bazén, lehátka u bazénu (zdarma), WiFi připojení v lobby (zdarma).

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, fén, sušák, TV, minibar.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu se nachází velká promenáda, která vede podél celého pobřeží.

Stravování

POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů. Za příplatek možnost PLNÉ PENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů, servírovaný oběd.

Pláž

Písečně-oblázková pláž 180 m od hotelu, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře 600 m.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 574 572
dnes 12–20 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Albánie

5/ 5 1 recenzí


Ivča září 2018
Pěkná dovolená. Příjemná dovolená. Během týdne jsme se stihli nejen opalovat, koupat v moři, ale také díky organizovaným výletům hodně viděli a tu... celá recenze

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.