200 m od pláže | Typ pláže: skalnatá, oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Holiday ***

Výhody
  • na klidném místě přímo u nádherné pláže
  • WiFi v lobby a na pokojích zdarma
Popis hotelu

Na klidném místě přímo u nádherné pláže. WiFi v lobby a na pokojích zdarma.

Poloha

klidná, na kraji města. Centrum městečka Medulin s obchody, restauracemi a bary cca 500 m. Pula cca 10 km (k dispozici místní doprava za poplatek cca 2 €/osoba/1 cesta).

Pláž

cca 150 m od krásné skalnato/oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Bar na pláži.

Vybavení

hotel se 192 pokoji, klimatizovanou restaurací, společenskou místností, trezorem na recepci k pronajmutí, TV místností, aperitiv barem, kioskem/obchodem se suvenýry a výtahem. Terasa s 2 bazény s mořskou vodou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 19 m2, s možností 1 přistýlky, s fénem, telefonem, sat. TV, klimatizací, sprchou, WC, na straně do krajiny.

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): cca 19 m2, s balkonem, na straně k moři, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Všechny pokrmy formou bufetových stolů. K hlavním jídlům nápoje z automatu zdarma. V termínu 12.5.-8.9. lze rezervovat pouze plnou penzi (all inclusive light) - navíc odpoledne káva, čaj, zákusek a zmrzlina.

Sport/aktivity

zdarma, na vyžádání a pouze při rezervaci plné penze v termínu 12.5.-8.9.: minigolf, boccia, badminton, stolní tenis, tenis (dle dostupnosti). Denní a večerní animační program v hlavní sezóně. Za poplatek: sportovní centrum (nutná rezervace předem) v blízkosti hotelu: 6 fotbalových hřišť, lehkoatletická dráha, hřiště na házenou a volejbal. 1 tenisový kurt s antukovým povrchem, stolní tenis, plážový volejbal, půjčovna kol (externě).

Internet

WiFi v lobby a na pokojích zdarma.

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub. Dětské animační programy od začátku června do poloviny září (denně kromě soboty). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Max. počet osob nesmí být překročen.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 30.6-7.9. denně/5 nocí.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci od 15.3.2018 a termínu pobytu20.4.-29.9.2018.

Dětská sleva

A2A/A2B: 2 dosp. + 1 dítě (2 - 2,99 let) 100%, (3-11,99 let) 50% na přistýlce.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Istrie