Hotel Horizont

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baška Voda

5/5

Hotel HORIZONT

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Baška Voda, v borovém háji, 200 m od centra města.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, oblázková.
BAZÉN: venkovní bazén se sladkou vodou (teplota vody do 26 °C) o rozloze 80 m2, vnitřní bazén se sladkou vodou (teplota vody do 26 °C) o rozloze 60 m2, možnost využití lehátek a slunečníků do obsazení míst.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: za příplatek 150 Kč/den.
POPIS: recepce, restaurace, aperitiv bar, bar u bazénu, bar na pláži, restaurace a la carte Matrioshka, spa a wellness centrum (2 000 m2), vnitřní bazén s vířivkou, venkovní bazén s vířivkou, masážní salon, solárium, péče o obličej a tělo, manikúra a pedikúra, kadeřnický salon, fitness, fyzioterapie, kineziologie, ultrazvuková terapie, sauny: ruská, aroma, finská, turecká, solná a infračervená, Kneippova terapie, hydromasážní bazén, termální koupele, relaxační místnost, menší bazénky s mořskou vodou, vana se studenou vodou, bar s bylinkovými čaji. Konferenční sál, tenisové kurty, kulečník, restaurace Borik s terasou (hudební, folklórní a taneční večery v hlavní sezóně). Vodní sporty.
POZNÁMKY: Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.
Cena navíc zahrnuje:

  • jeden bezplatný vstup do světa saun v termínu od 3.5. do 28.5. a od 25.9. do 22.10.
  • sklenička vody na osobu v den příjezdu
  • 1x týdně tematická večeře
Služby v ceně
Poznámka

SLEVY: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 8 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 8 do 13 let na přistýlce 50%. Dítě od 2 do 8 let na základním lůžku 30%. Dítě od 8 do 13 let na základním lůžku 20%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU V SOBOTU

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Parkování osobního automobilu 150 Kč/den (na místě). Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel HORIZONT ****
  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Baška Voda

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Horizont ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 881 403
dnes zavřeno

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 1 recenzí


I.K. červenec 2015
Baska Voda. Organizace zajezdu, ubytovani, strava, ochota personalu i prostredi bylo velmi dobre bez pripominek. Snad jen na kazdem patre by m... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel HORIZONT
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda

Cena
13 780 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 881 403

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 780 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč