Popis

Popis hotelu Hotel Hubert ****

Výhody
  • hotel s bohatou nabídkou wellness
  • ideální pro rodiny s dětmi
Popis hotelu

Hotel s bohatou nabídkou wellness. Ideální pro rodiny s dětmi.

Poloha

klidná, s výhledem na Poprad. Centrum cca 2 km, Smokovec cca 6 km, Poprad cca 13 km. Stanice tatranské železnice cca 1,5 km.

Vybavení

recepce s trezory, lobby, restaurace, a-la-carte restaurace, kavárna/bar, společenská místnost, vinotéka, koliba. 2 výtahy. Lyžárna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): sat.TV, telefon, minibar, radio, župan, fén, vana nebo sprcha a WC. Některé s balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (B2A): ve vedlejší budově (Villa Horec, NNN, cca 150 m), bez fénu, minibaru a županů. Jinak stejné vybavení jako A2A.

Joker pokoje (A2S): výběr polohy pokoje a vybavení přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu o 3 chodech se salátový bufetem. 31. 12. večeře jako menu o 5 chodech, půlnoční bufetové stoly, 1 láhev sektu/pokoj zdarma. V termínu 26. 12.–1. 1. lze rezervovat pouze polopenzi.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Za poplatek: biliár, stolní tenis, tenisová hala.

Wellness

zdarma: relaxační zóna Thalasso (650 m2), krytý bazén s mořskou vodou a protiproudem (10 x 7 m, 30 °C), vířivka, sauny (parní lázeň, aroma, biosauna), iglú koutek se sněhem, zážitková sprcha. Za poplatek: solárium, zábaly, hammam, koupele, kosmetika, manikúra, pedikúra, thalasso terapie a různé druhy masáží (úterý-sobota 13.00-18.00 h.).

Děti

dětská herna.

Další výhody

k večeři 0,3 l minerální vody. 1 h./pobyt tenisový kurt zdarma. Při pobytu od 7 nocí v termínu 1. 2.–28. 2. obdrží děti: 1x denně pobyt v 'dětském ráji', denně maličkost k obědu nebo k večeři, 1x za pobyt jízda na ponících (15 min.), 1x za pobyt sáňkování.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: jen ve vedlejší budově (pokoj B2A), cca 5 €/den; lázeňská taxa: cca 0,50 €/den/os. od 12 let/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 26. 12.–31. 12. středa, čtvrtek/5 nocí. Bez příjezdu: 23. 12.–25. 12. a 19. 4.–22. 4.

Ušetřete

Výhodný termín: 7=6 při pobytu 1.11.-22.12.2018 a 2.1.-30.4.2019

Dětská sleva

A2A/B2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-11,99 let) 100%, (12-15,99 let) 50% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Info pro lyžaře

Vlek/lanovka/sjezdovka: cca 6 km Lopušina Dolina, cca 12 km Tatranska Lomnica

Běžecká stopa: od hotelu

Půjčovna lyží/lyžařská škola: cca 6 km, Lopušná Dolina

Zimní turistické stezky: od hotelu

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Hotely Východní Slovensko