Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Iberotel Palace *****

Středisko

Sharm El Maya

Poloha

Jeden z nejlepších hotelových komplexů určený pouze pro osoby starší 18 let se nachází v klidnější oblasti a přímo u pěkné písečné pláže Sharm El Maya. Od Starého města je vzdálen cca 300 metrů a do hlavního centra Naama Bay jezdí 3x denně zdarma hotelový autobus (asi 10 minut jízdy).

Vybavení hotelu

Recepce, italská restaurace a la carte, snack bar, bar u bazénu a na pláži, internet (za poplatek), konferenční sál, kosmetický salon, směnárna a obchůdky se suvenýry. Hotelový komplex tvoří hlavní budova s recepcí a několik dvoupatrových budov s pokoji a suity v hotelové zahradě.

Pokoje

Pěkné a vkusně zařízené pokoje s možností přistýlky s příslušenstvím, fénem, klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou dva typy pokojů - Superior pokoje (VZ) s výhledem do zahrady nebo do okolí, a superior pokoje (MS) s výhledem na moře a bazén (na vyžádání a za příplatek). Za příplatek lze vyžádat pokoje suite a propojené pokoje.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel. Možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, čaj.

Sport a zábava

Dva bazény s terasou (jeden v zimě vyhřívaný), vnitřní bazén, sauna, masáže, billiard, tenisové kurty (vše za poplatek), fitness zdarma, animační programy a potápěčské centrum.

Pláž

Pěkná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, bez kamenitých a korálových výstupů, se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. V blízkosti jsou i korálové útesy pro potápění, ke kterým jezdí zdarma hotelová loď.

Přehled

- v klidnější oblasti a přímo u pláže - patří k nejlepším hotelům na Sinaji - možnost dokoupení all inclusive - uspokojí i náročnější klienty - optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti) - pobyt možný jen pro osoby starší 18 let!

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Sharm El Sheikh

Jedno z nejoblíbenějších rekreačních a potápěčských center Egypta je vzdáleno asi 25 km od nejjižnějšího cípu Sinajského poloostrova. Z původní rybářské osady vzniklo v posledních deseti letech nejmodernější egyptské přímořské středisko s komfortem na světové úrovni. Sinajský poloostrov je jediná část Egypta ležící v Asii. Je lemováno pásem vysokých hor a překrásných údolí, které jej chrání před útokem severních větrů a vytvářejí z něj oázu slunce a koupání po celý rok. Významnou předností střediska jsou rozlehlé písčité pláže vhodné pro dospělé i děti a rovněž prvotřídní příležitosti pro potápění ke korálovým útesům s nejbohatší podmořskou florou a faunou v této časti světa. Letovisko nabízí ubytování v supermoderních hotelových komplexech i v menších pěkných hotelích v egyptském stylu. K příjemnému pobytu přispívá řada nákupních příležitostí s nabídkou typických výrobků z kůže, zlatých šperků i keramiky, rozmanitých restaurací, barů a typických kaváren v egyptském stylu, diskotéky, kasina i noční kluby. Sportovní nabídka zahrnuje šnorchlování, potápění, windsurfing a další vodní sporty. K dispozici jsou jízda na koni a velbloudech, oblíbená džíp safari do pouště i velmi kvalitní golfová hřiště. Letovisko se člení do menších zálivů. Většina hotelů naší nabídky leží v nejkrásnější a nejživější části střediska, která se nazývá Naama Bay. Jedná se o hlavní turisticky nejatraktivnější centrum, kde podél celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací, typických kaváren a obchodů včetně sportovního a zábavného vyžití a čarovné atmosféry, která má své kouzlo zejména ve večerních hodinách. Ostatní hotely se nacházejí v oblastech Sharm El Maya, Nabq Bay, Ras Um El Sid a Ras Nosrani Bay, která jsou tvořena hotelovým komplexem s bazénem, na který navazuje hotelová pláž.

,, Popis byl převzat z katalogu CK Eso Travel,,

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Hotely Sharm El Sheikh