250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Ideal ***

Středisko

Forio

Poloha

Kvalitní hotel středomořského stylu se nachází na klidném a panoramatickém místě uprostřed tropické zahrady, na západní straně ostrova Ischia. Poblíž historické centrum města Forio a nejznámější termální park Poseidonovy zahrady. Centrum Foria 1 km, autobusová zastávka 100 m.

Vybavení hotelu

Recepce se společenskou místností a piano/snack barem, tropická zahrada, ve které je venkovní posazení a 2 bazény (termální 38?C a minerální). U bazénů sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Klimatizovaná restaurace. Možnost připojení na internet (s vlastním PC). Hotelové parkoviště zdarma. V těsné blízkosti hotelu tenisové kurty a Internet Point. Lázenské centrum s procedurami možno v blízkém hotelu.

Pokoje

Vkusně vybavené pokoje s terasou nebo balkonem, TV/SAT, tel, klimatizace za příplatek, trezor. V koupelně sprcha a fén.

Stravování

Snídaně formou bufet, večere výběr ze 2 menu s bohatou nabídkou z předkrmového a zeleninového bufetu.

Sport a zábava

Termální ostrov Ischia je ideální k návštěvě zdejších vyhlášených termálních parků, kterých je na ostrově několik, ale i jako výchozí bod k mnoha výletům, včetně Pompejí či ostrova Capri.

Pláž

Písečné pláže Cava del Isola (250m a 50 schodů) a písečná pláž Citara (700m)

Přehled

- menší rodinný hotel
- v blízkosti centra Forio

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Ischia