Hotel Imperial

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

4/5

hotel IMPERIAL PARK 3*,Dep. Ville RIVIJERA 2*

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice
Číslo zájezdu: 1 623 269
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Vodice, v parku se středozemní zelení a borovicemi, 700 m od centra města.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, kamenitá, částečně betonová, možnost pronájmu slunečníků a lehátek za příplatek.
BAZÉN: dva venkovní bazény s mořskou vodou (teplota do 23°C), o rozloze 180 m2 a 36 m2. Vnitřní bazén s mořskou vodou (cca 25°C).
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet nebo ALL INCLUSIVE LIGHT (snídaně formou bufetu, oběd formou lehčího občerstvení, večeře formou bufetu a nápoje v nápojovém automatu během jídel - místní nealkoholické nápoje, voda, čaj, káva).
KLIMATIZACE: restaurace, společné prostory, částečně pokoje v hlavní budově a částečně pokoje ve vilách.
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma.
PARKOVÁNÍ: za příplatek cca 180 Kč/den.
POPIS: hlavní hotelová budova s depandancemi Ville Rivijera, restaurace, aperitiv bar, TV místnost, sauna, masáže, fitness, 4 tenisové kurty, volejbalové hřiště, tobogán, snack bar a cocktail bar na pláži, vodní sporty, terasa. V sezóně animace pro děti a dospělé s hudbou.
POZNÁMKY: superior pokoje se nacházejí v hlavní hotelové budově, pokoje standard se nachází v sousední budově, která je s hlavní budovou spojena krytým průchodem. Depandance Ville Rivijera se nachází v menších budovách přes ulici. Hosté ubytovaní v depandancích se stravují v hlavní hotelové budově. Ve vilách není internetové připojení.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 7 let bez lůžka ZDARMA. Dítě od 7 do 12 let bez lůžka 50%. Dítě od 12 do 18 let na přistýlce 30%. Dítě do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.
SLEVY V POKOJI 1/2+1/2: Dítě do 12 let na třetím a čtvrtém základním lůžku 50%.

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU VE ČTVRTEK

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Oběd 300 Kč/osoba/den. ALL INCLUSIVE LIGHT 450 Kč/osoba/den. Single use 60%. Dětská postýlka 180 Kč/den (na místě). Parkování 180 Kč/den (na místě). Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: hotel IMPERIAL PARK 3*,Dep. Ville RIVIJERA 2*
  • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
  • Místo dle CK: Vodice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Imperial
Typ pláže: betonová plata, oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 269
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

44. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

4/ 5 6 recenzí


Vendula Kovářová září 2018
Villa Anna, Vodice. Naprostá spokojenost s umístěním, čostovou, vybaveností, jídlem i personálem. ... celá recenze


Tanny září 2018
Dovolená pro nenáročné. Člověk za málo peněz nemůže očekávat hodně muziky. Ubytování bylo jednodušší, úklid nebyl dokonalý (to samé platí o okolí hotelu... celá recenze


Veronika srpen 2018
Hotel Imperial - vila Ana. Ubytování velké zklamání, jídlo na jedničku. ... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

hotel IMPERIAL PARK 3*,Dep. Ville RIVIJERA 2*
  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice

Původní cena
18 168 Kč/os

Cena
12 168 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 269

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 168 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč