Hotel Imperial

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

4/5

Hotel IMPERIAL

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Poloha: nachádza sa na okraji letoviska Vodice vedľa hotela Olympia. Komplex pozostáva z hotela, pavilónov a viliek.

Služby, šport, zábava: recepcia, spoločenské miestnosti, reštaurácia, kaviareň, aperitív bar, TV miestnosť, suveníry, fitnes centrum, tanečná terasa, vonkajší bazén (01.06.-01.10) bazén je 2 dni v týždni zavretý, 5 tenisových kurtov, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, reštaurácia na pláži, škola potápania, tobogan, 2 snack bary. Parkovanie za poplatok.

Ubytovanie:

1/2 Štandard - park/more - 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, SAT TV, kúpeľňa/WC, balkón, telefón.

1/2 Superior – park/more - 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT TV, telefón, minibar, sušič na vlasy, balkón.

Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov.

Pláž: okruhliaková a kamenistá, cca 50 - 100 m.

Základní cena zahrnuje

Individuálne
 • Ubytovanie na osobu na 7 nocí
 • Polpenziu
 • Cena je s DPH
Autobusom
 • Ubytovanie na osobu na 7 nocí
 • Polpenziu
 • Cena je s DPH

Základní cena nezahrnuje

Individuálne
 • Turistickú taxu 17,50 €/týždeň/os. od 18 r., 8,75 €/týždeň/dieťa 12-18 r.
 • Cestovné poistenie
 • Parkovanie 3 - 6,-€/deň (platí sa na mieste)
Autobusom
 • Turistickú taxu 17,50 €/týždeň/os. od 18 r., 8,75 €/týždeň/dieťa 12-18 r.
 • Cestovné poistenie
 • Parkovanie 3 - 6,-€/deň (platí sa na mieste)
 • Autobus 110 €

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář N.I.K. Slovakia, IČ: 35735597. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Hotel IMPERIAL ***
 • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
 • Místo dle CK: Vodice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Imperial
Typ pláže: betonová plata, oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 461
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

26. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

4/ 5 6 recenzí


Vendula Kovářová září 2018
Villa Anna, Vodice. Naprostá spokojenost s umístěním, čostovou, vybaveností, jídlem i personálem. ... celá recenze


Tanny září 2018
Dovolená pro nenáročné. Člověk za málo peněz nemůže očekávat hodně muziky. Ubytování bylo jednodušší, úklid nebyl dokonalý (to samé platí o okolí hotelu... celá recenze


Veronika srpen 2018
Hotel Imperial - vila Ana. Ubytování velké zklamání, jídlo na jedničku. ... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel IMPERIAL
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice

Cena
7 473
(283 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 461

Zájezd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
283,5 EUR

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
19 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
11 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
31 EUR
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
4 EUR