150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel International Beach ***

Poloha

Hotel Internetional Beach se nachází pouhých 50 m od soukromé pláže, doporučujeme pro rodiny s dětmi. 

Centrum: Caorle 10 m, obchod s potravinami: Caorle 50 m, Letiště: Venezia 50 km

Ubytování

TYP A:  2  - 3 lůžkový pokoj 

Všechny pokoje jsou vybaveny: Sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace: zdarma, telefon, SAT TV, WIFI: za poplatek v Eur na místě, trezor: zdarma. 

Vybavení

Recepce, čítárna, TV místnost, internetový koutek: hradí se na místě v Eur, WIFI: hradí se na místě, výtah, parkoviště: zdarma dle dostupnosti nebo za poplatek 3 Eur/den/automobil, snídaňová místnost, jídelna, bar, terasa, plážový servis od 15.05. do 15.09. 2017 zdarma:  1x slunečník + 1x lehátku + 1x opalovací křeslo za pokoj na pláži, hotelový bazén  - Venkovní bazén: ~ 98 m?. Půjčovna kol: max. 1 hodina denně v závisí na dostupnosti.

Slevy

Dítě do 2 let na 1. přistýlce ZDARMA

Dítě 2 - 8 let na 1. přistýlce sleva 50%

Dítě 8 - 11 let na 1. přistýlce sleva 30%

3. osoba od 11  - 15 let na 1. přistýlce sleva 10%

Poznámka

Caorle se nachází na severním pobřeží Jadranu 70 km severovýchodně od Benátek. Caorle je rozděleno do 3 částí - Caorle, Caorle Porto Santa Margherita a Caorle Altanea. Historické centrum, přístav a aquapark jsou přímo v Caorle. Porto Santa Margherita je od Caorle oddělena řekou Livenza a řadí se mezi moderní letovisko.Caorle vyhledávaným turistickým střediskem a to zejména pro své písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pobyt

4,5,6,7,8,9,10,11, 12,14

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko