Popis

Popis hotelu Hotel Iro ***

Hotel Iro

Poloha: tento příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 30 m od široké písečné pláže letoviska Nei Pori, která je k dosažení přes silnici. Hotel byl postaven v roce 1995 a nachází se poblíž turistického centra tohoto známého letoviska, kde je řada obchodů s potravinami, ovocem, zeleninou, suvenýry, dále je zde několik kaváren, restaurací, taveren a možnosti denní i noční zábavy. Doporučujeme výlety do okolí, ranní a večerní procházky podél pobřeží.

Kapacita: 3 patrový hotel s celkovou kapacitou 25 pokojů nabízí 1- a 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, ledničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem s částečným výhledem na moře nebo do okolí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Trezor na recepci zdarma.

Služby: recepce, malý salónek, trezor, vnitřní bar, vnitřní a venkovní restaurace se satelitní televizí, venkovní zahradní kavárna.

Stravování: jen snídaně formou bufetu. Předem je možné zakoupit si večeře formou bufetu v hotelu Olympic Star vzdáleném cca 150 m.

Sport a zábava: hotel nabízí svým hostům slunečník a dvě lehátka na pláž (za poplatek cca 2,50€/den, včetně nealkoholického nápoje). Různé druhy vodních sportů na pláži (za poplatek).

3 hlavní výhody hotelu: výhodná cena, ideální poloha, hezká pláž.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Olympská riviéra