Hotel Izvir

  Slovinsko, Pomurje, Radenci

HOTEL IZVIR

    Slovinsko, Pomurje, Slovinské termály, Radenci
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

příjemný hotel se nachází v regionu bohatém na minerální prameny známými svými léčivými účinky na srdeční a cévní onemocnění, nemoci ledvin a močových cest, revmatické onemocnění a poruchy trávení. Termální resort se pyšní více než 130letou tradicí a je jedním z mála zdravotních center v Evropě, kde se snoubí 4 léčivé činitele - minerální a termální voda, léčivé bahno, mírné podnebí a 253 slunných dnů v roce. Region také nabízí množství vinných stezek a s tím spojené odhalování vinného bohatství zdejšího kraje. Pro sportovce je k dispozici tenisové centrum s krytou halou, fitness centrum, minigolf, hřiště na plážový volejbal a nedaleko se nacházejí i dvě golfová hřiště.

Koupání

termální komplex Terme Radenci zahrnuje 10 h bazénů s termální minerální i obyčejnou ohřívanou vodou (vnitřní bazény vč. plaveckého a dětského bazénu, letní venkovní bazénová část).

Vybavení

hotel Izvir je propojen s hotelem Radin, v komplexu je hostům k dispozici klimatizovaná restaurace a lobby bar. Termální komplex s 10 bazény, saunový svět.

Speciální nabídka

Vstup do bazénů termálního komplexu ZDARMA. Ranní gymnastika a vodní fitness ZDARMA. 1x vstup do saunového světa (do 15 hod) ZDARMA. Pitná kúra minerální vody Radenska ZDARMA. Zapůjčení županu po dobu pobytu (pro dospělé osoby) ZDARMA.
1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Vstup do hotelových bazénů v celý příjezdový i odjezdový den ZDARMA.

Doprava

Vlastní. Vzdálenost z Brna 350 km, z Prahy 510 km.

Poznámky

Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. V místě pobytu se hradí pobytová taxa 2,00 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt. Plánované uzavírky bazénů v roce 2021:

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, klimatizace, TV-SAT, minibar, telefon, rádio, trezor, fén. Většina pokojů s balkonem. Pokoje economy jsou menší (16 m2).
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL IZVIR ****
  • Lokalita dle CK: Pomurje
  • Místo dle CK: Radenci

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 923
dnes 7.30–17 h

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

HOTEL IZVIR
    Slovinsko, Pomurje, Slovinské termály, Radenci

Cena
5 540 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 923

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 540 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč