Hotel Jadran

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Seget Donji

4/5

Hotel Jadran: Rekreační pobyt 7 nocí

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Seget Donji
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Jadran

Hotel Jadran *** leží v letovisku Seget Donji uprostřed borovicového háje, přímo u moře, 3km od historického města Trogir. Nabízí komfortní ubytování, All Inclusive servis, dvě restaurace, venkovní bazén, pláž s betonovými panely a pozvolným vstupem do moře a příjemnou středomořskou atmosféru.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v jednopatrové hotelové části (19 pokojů) a celkem pěti dvoupatrových hotelových dependancích (123 pokojů). Všechny pokoje v hotelových dependancích mají terasu nebo balkon a jsou orientované směrem k moři. Hotelové pokoje nemají k dispozici balkon nebo terasu.

Ke standardní výbavě všech pokojů patří koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, sušička na vlasy, toaletní potřeby, telefon s přímou volbou, televize se satelitními programy, individuálně nastavitelná klimatizace a WIFI. Hosté si za poplatek mohou zapůjčit dětskou postýlku.

Gastronomie

Výborné speciality středomořské kuchyně můžete ochutnávat v hotelové restauraci s prostornou letní terasou a překrásným výhledem na moře. V ceně zájezdu je zahrnutá strava All Inclusive:


 • Bufetové snídaně (7:00 – 9:00)

  • Bufetový oběd (12:00 – 14:00)

   • Odpolední svačinka (16:00 – 17:00)

    • Bufetová večeře (19:00 – 21:00)  

     • Neomezená konzumace lokálního piva, vina, vybraných lihovin, ovocných džusů v plechovkách, nealkoholických nápojů, kávy a čaje (7:00 – 24:00)

     Několik metrů od moře přímo u hotelové soukromé pláže se nachází sezonní a´la carte restaurace a bar s nabídkou domácí a mezinárodní kuchyně.

    Pláž a bazén

    K hotelové nabídce patří venkovní bazén (120 m2) s čirou vodou otevřený od května do října. Bazén postupně klesající hloubku od 1,2 do 2,2 m. V bazénu je oddělená část pro děti (0,4 m). Hosté mají zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Hned u hotelu začíná široká oblázková pláž s betonovými panely. Najdete zde sprchy a lehátka. Z pláže se naskýtá krásný výhled na ostrov Ciovo.

    Hotelové služby a vybavení

    V hotelu dále najdete 24hodinovou recepci, úschovnu zavazadel, WIFI ve všech hotelových prostorech, službu praní a čištění, bankomat, možnost placení kartou, půjčovnu kol a hotelový trezor na recepci.

    Sport a rekreace

    Milovníci aktivního odpočinku zde najdou upravené stezky pro jogging nebo procházky a širokou nabídku vodních sportů včetně potápění.

    Rodiny s dětmi

    Hotel je dobrou volbou pro rodiny s dětmi. Pro předškolní děti je zde dětský klub a venkovní hřiště. Starší děti se mohou těšit na hernu s playstation / Xboxem. V hlavní sezoně se zde pořádá denní a večení animační program

    Zvířata

    Pobyt se zvířetem není v hotelu povolen.

    Parkování

    Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti před hotelem. V hlavní sezoně (půlka června – začátek září) se účtuje poplatek ve výši 5€ za den.

    Destinace

    Seget Donji je menší přímořské letovisko u historického Trogiru. Turisty zde láká klidná, přímořská atmosféra, dlouhé oblázkové pláže, jachtařský přístav, bohaté sportovní vyžití a pestrá gastronomická nabídka. Je ideální místem jak pro mladé lidi, tak pro seniory i rodiny s dětmi. Ve městě se nachází několik historických památek včetně středověkého kostelíku svatého Eliáše, kamenolomů, které jsou v provozu již od antických dob, barokního kostela a renesanční obranné věže mezi Segetem a Trogirem. Zdejší pláže jsou většinou kamenité a oblázkové. Jsou lemovány borovicovým porostem, který nabízí přírodní stín. Milovníci aktivní dovolené zde mají k dispozici tenisové kurty, hřiště na míčové hry, půjčovny vodních lyží, skútrů, surfů nebo loděk. Večery můžete trávit v místních kavárnách, barech a restauracích. Za větší zábavou a rušnějším nočním životem je třeba vyrazit do sousedního Trogiru.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování, 7x strava All Inklusive (snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů, neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů od 7:00 do 24:00, odpolední svačinka), vstup do venkovního bazénu, animační program v sezoně, a WIFI

Základní cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu ve výši 1,36 EUR / dospělý / noc, 0,68 EUR / dítě 12-18 let / noc, poplatek za parkování 2,7 EUR / den (pouze v období od 18.6. do 2.9.)
 • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
 • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Jadran: Rekreační pobyt 7 nocí ***
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Seget Donji - Trogir

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Jadran
Typ pláže: betonová plata, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 489
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Erika srpen 2017
Jadran. hezká dovolená Akorát jsme postrádaly ( já a 7 letá dcera ) služeb delegáta - typy na výlet, info o možnostech v okolí apod. Na ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Jadran: Rekreační pobyt 7 nocí
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Seget Donji

Cena
18 410 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 489

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 410 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč