140 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Jupiter ****

Poloha

U známé pláže Praia da Rocha, restaurace, bary a obchody v blízkém okolí, středisko Portimao cca 2 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, lobby bar, restaurace a la carte, konferenční centrum. Venku bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, minibar, TV/sat., trezor za poplatek, francouzské okno. DRSS: viz DR, balkon směrem k moři. DRSF: viz DR, balkon s výhledem na moře.

Zábava

Příležitostně živá hudba v baru.

Stravování

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.

Pláž

Písečná pláž jen cca 50 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Wellnes

Vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, pára, masáže. Vstup od 16 let.

Pro handicapované

Hotel disponuje standardním pokojem přizpůsobeným pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma: WiFi v hotelu, internetový koutek.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve