140 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Jupiter ****

Poloha

U známé pláže Praia da Rocha, restaurace, bary a obchody v blízkém okolí, středisko Portimao cca 2 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, lobby bar, restaurace à la carte, konferenční centrum. Venku bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, minibar, TV/sat., trezor za poplatek, francouzské okno. DRSS: viz DR, balkon směrem k moři. DRSF: viz DR, balkon s výhledem na moře.

Zábava

Příležitostně živá hudba v baru.

Stravování

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.

Pláž

Písečná pláž jen cca 50 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Extra služby

V sezoně 2019 jsou pobyty bez průvodce a bez transferu. Lze dokoupit individuální transfer nebo si zapůjčit auto.

Wellnes

Vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, pára, masáže. Vstup od 16 let.

Pro handicapované

Hotel disponuje standardním pokojem přizpůsobeným pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma: WiFi v hotelu, internetový koutek.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSS/DRSF): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 13 let

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.