Popis

Popis hotelu Hotel Kajetansbruecke ***

Výhody
  • regionální karta výhod zdarma
  • rozsáhlá wellness nabídka
Popis hotelu

Regionální karta výhod zdarma. Rozsáhlá wellness nabídka.

Poloha

hotel se nachází mezi městečky Pfunds a Naders a v těsné blízkosti společných hranic Rarkouska, Švýcarska a Itálie.

Vybavení

rodinný hotel disponuje lobby, společenskou místností, recepcí, jídelnou, restaurací, barem, kavárnou a výtahem. Slunečná terasa a trávník.

Ubytování

pokoje jsou vybavené vanou nebo sprchou, WC, fénem, sat. TV, rádiem, telefonem, trezorem.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2T): cca 19 m2.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 25 m2, balkon.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): cca 28 m2.

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 10 m2.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. K večeři výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Na vyžádání a za příplatek bezlepková nebo bezlaktózová strava (nutná rezervace v hotelu).

Sport/aktivity

zdarma: fitness, stolní tenis. Za poplatek:biliár, šipky, rybaření.

Internet

WiFi zdarma v celém hotelu.

Wellness

zdarma: venkovní bazén (9x18 m), sauna, tyrolská suana, finská sauna, slaná parní lázeň, květinová parní lázeň, Kneippkův bazének, 2 infračervené kabiny, vyhřívaná lavička, odpočinkové místnosti (16.00-19.00 h., od 14 let). Za poplatek: solárium, masáže.

Děti

dětský bazének.

Další výhody

karta výhod Sommercard zdarma s řadou výhod a slev: veřejná autobusová doprava mezi Landeckem a Naudersem, v lokalitě Serfaus-Fiss-Ladis, vstup do přírodního parku Kaunergrat, vstupy k jezeru Ried, k bazénům v Pfunds a Prutz, možnost navštívit zámek Sigmundsried nebo mlýn v Pfunds s ukázkou pečení chleba a jeho pečením a mnoho dalšího.

Info (vlastní dopravou)

parkování: zdarma, garáž za poplatek cca 5 €/den, dle dostupnosti; domácí zvíře: cca 8 €/den; lázeňská taxa: v ceně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.