200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Kalofer ***

Popis hotelu

Oblíbený hotel s centrální polohou. Pěkný bazénový komplex se skluzavkou pro děti. WiFi ve veřejných prostorech zdarma.

Poloha

hotel s centrální polohou a živou atmosférou. Restaurace, bary a možnosti pro nakupování v okolí hotelu. Letiště Burgas cca 35 km.

Pláž

cca 300 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel se 142 pokoji, které jsou rozdělené na 7 podlažích v hlavní budově a na 3 nebo 4 podlažích ve vedlejších budovách. Přijímací hala, recepce s trezory k pronajmutí (cca 5 BGN/den), restaurace, a-la-carte restaurace, směnárna, bar, minimarket. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): 2 oddělená lůžka, s chladničkou, klimatizací, sat. TV, telefonem, sprchou, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): 2 lůžka nebo dvoulůžko, bez telefonu, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. V hlavní sezóně snídaně a večeře formou bufetových stolů, mimo sezónu formou menu.

Sport/aktivity

za poplatek: fitness. Vodní sporty na pláži od místních zprostředkovatelů. V letovisku Slunečné pobřeží: jízda na koni, bowling, tenis.

Internet

WiFi ve veřejných prostorech zdarma.

Wellness

zdarma: vířivka. Za poplatek: sauna, kadeřník.

Děti

samostatný dětský bazén se skluzavkou, dětské židličky v restauraci, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info

místní kategorie: 3.

Ušetřete

15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2017, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2017
výhodné termíny 14=12/7=6 při odletech 12.6.-30.6.2017, 14=10/7=5 při odletech 15.5.-11.6.2017 a 5.9.-8.10.2017
Joker pokoje

Dětská sleva

A2B - 1-2 děti (do 12,99 let) 1. dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Slunečné pobřeží