300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Kamtschia Park ***

Popis hotelu

Bezvadný hotel s centrální polohou. Zábava v blízkém okolí je tou správnou volbou pro mladé. Cenově výhodná dovolená.

Poloha

v okolí hotelu řada barů, diskoték, restaurací a nákupních možností. Letiště Varna cca 30 km.

Pláž

cca 200 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

v hotelu se nachází 116 pokojů rozmístěných na 4 patrech s výtahy. Přijímající hala s recepcí a s trezory k pronajmutí (cca 14 BGN/týden), místnost se sat. TV. Směnárna, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace, obchod. Ve venkovním areálu bazén s minerální vodou z pramene, terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 21 m2, sat. TV, chladnička, klimatizace, sprcha, WC a balkon. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Možné rezervovat místní alkoholické a nealkoholické nápoje v ceně (od 14.00 do 21.00 h.) - kód nabídky L42246. Při obsazenosti hotelu menší než 20 hostů jsou večeře servírované.

Sport/aktivity

za poplatek: stolní tenis, řada vodních sportů na pláži.

Internet

WiFi za poplatek v celém hotelu.

Wellness

za poplatek: masáže, kosmetický salón.

Děti

vestavěný dětský bazén, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Info

služby delegáta - prostřednictvím connected service; místní kategorie: 3;
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

• 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2017 a pobytu 20.6.-6.9.2017, 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2017, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2017
• Výhodné termíny 7=6/14=12 při odletech 30.5.-15.6.2017, 7.9.-25.9.2017
• Joker pokoje

Dětská sleva

A2A - 1 dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A1A - 1 dítě (do 13,99 let) 50% sleva na ubytování a stravu.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Zlaté písky