Popis

Popis hotelu Hotel Katarina

Poloha

Cca 100 m od pláže a přibližně 10 minut chůze od centra střediska Selce.

Vybavení

152 pokojů, vstupní hala s recepcí, klimatizované společenské prostory, 3 výtahy, restaurace, aperitiv bar, směnárna, taneční terasa. Na terase venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (v omezeném množství).

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, minibar, TV/sat., telefon, trezor. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRSVT: viz DRSV, balkon.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. K večeři zdarma místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno, voda, džus.

Pláž

Oblázková pláž cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma: venkovní bazén, vnitřní bazén (do 15. 6. a od 15. 9.). Za poplatek: vodní sporty.

Pro děti

Dětský koutek, dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Extra služby

Hotelové parkoviště pro hosty zdarma, omezený počet míst, nelze rezervovat.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Kvarner