250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Katerina Palace ****

Pláž

Cca 200 m od pláže

Poloha

Krásný moderní hotel s nádherným výhledem leží v letovisku Argassi cca 200 m od pláže. Od centra letoviska je vzdálen cca 200 m, od hlavního města ostrova cca 3 km a od letiště cca 4 km. Cca 100 m od hotelu je také autobusová zastávka. Oficiální kategorie 4*.

Vybavení

K hotelovému vybavení a službám patří vstupní hala s recepcí, klimatizace, venkovní bazén, parkoviště, bar u bazénu, snack bar, restaurace, prádelna, bar, zahrada, TV koutek, lehátka, terasa, bezbariérový přístup.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC, TV, klimatizací, ledničkou, telefonem, vysoušečem vlasů, balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, doktor na telefonu, prádelna, internet, vodní sporty

Pro děti

dětský bazének, dětské hřiště

Strava

snídaně: bufetové snídaně

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií