20 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Kempinski Grand Arena *****

Doporučení

Tento luxusní hotel řetězce Kempinski patři mezi 50 nejlépe hodnocených hotelů na světě. Svým hostům nabízí komfortní ubytování v bezprostřední blízkosti stanice kabinové lanovky a velký výběr doplňkových služeb.

GPS

41.826252, 23.478370

Název

*****hotel Kempinski Hotel Grand Arena

Poloha

Hotel Kempinski Grand Arena se nachází v bezprostřední blízkosti stanice kabinové lanovky a je vzdálen cca 1500 m od centra městečka Bansko.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (opět formou bufetu).

Ubytování

Prostorné pokoje Deluxe s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, vana, fén, telefon) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace Gallery s jedinečným panoramatickým výhledem a rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, středomořská restaurace, lobby bar, vitamínový bar, salónek Bella Vista, Sushi bar, piano bar, balneologické centrum, vyhřívaný krytý bazén, dva venkovní bazény, dětský venkovní bazén, dětský klub, konferenční sály, obchody.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, úschovna lyží, finská sauna, bio sauna, turecká lázeň (hamam), aroma pára, vířivka, snow room, fitness.
Za poplatek: masáže, podzemní garáž, venkovní parkoviště.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely pohoří Pirin