20 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Kempinski Grand Arena *****

Doporučení

Tento luxusní hotel řetězce Kempinski patři mezi 50 nejlépe hodnocených hotelů na světě. Svým hostům nabízí komfortní ubytování v bezprostřední blízkosti stanice kabinové lanovky a velký výběr doplňkových služeb.

GPS

41.826252, 23.478370

Název

*****hotel Kempinski Hotel Grand Arena

Poloha

Hotel Kempinski Grand Arena se nachází v bezprostřední blízkosti stanice kabinové lanovky a je vzdálen cca 1500 m od centra městečka Bansko.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (opět formou bufetu).

Ubytování

Prostorné pokoje Deluxe s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, vana, fén, telefon) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace Gallery s jedinečným panoramatickým výhledem a rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, středomořská restaurace, lobby bar, vitamínový bar, salónek Bella Vista, Sushi bar, piano bar, balneologické centrum, vyhřívaný krytý bazén, dva venkovní bazény, dětský venkovní bazén, dětský klub, konferenční sály, obchody.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, úschovna lyží, finská sauna, bio sauna, turecká lázeň (hamam), aroma pára, vířivka, snow room, fitness.
Za poplatek: masáže, podzemní garáž, venkovní parkoviště.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely pohoří Pirin