150 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Kleopatra Arsi ***

Poloha

Hotel s přátelskou atmosférou se nachází u známé Kleopatřiny pláže, v centru letoviska Alanya. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 50 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 125 km.

Pláž

Jedná z nejkrásnějších pláží, Kleopatřina pláž, je vzdálena cca 60 m od hotelu a má pozvolný vstup do moře. Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací. K dispozici je barový servis (za poplatek) a sprchy. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pokoje

Klimatizované, standardně zařízené pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma.

Stravování

All Inclusive.

www.arsiotel.com

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a bar. V příjemném areálu hotelu se nachází venkovní bazén a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma.

Internet

V lobby hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení za poplatek.

Sport a zábava

Přímo v hotelu je možné si zdarma zahrát stolní tenis. Hotel má výbornou polohu pro nakupování či noční život. Centrum městečka Alanya se nachází v těsné blízkosti hotelu.

ALL INCLUSIVE:

Snídaně (7.30–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Odpolední káva, čaj a zákusky (16.00–17.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya