Hotel Kontiki Playa

  Španělsko, Mallorca, Playa de Palma

Allsun Hotel Kontiki Playa

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Playa de Palma
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu
Poloha

Hotel se nachází přímo na promenádě Playa de Palma, která je jednou z nejznámějších na ostrově Mallorca. V docházkové vzdálenosti od hotelu naleznete mnoho restaurací, barů, kaváren a obchodů. Dlouhá písčitá pláž je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací (lehátka a slunečníky za poplatek). Hlavní město Palma de Mallorca je vzdáleno cca 10 km a k návštěvě můžete využít kyvadlovou autobusovou dopravu, zastávka v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 4 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV-SAT, Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, 2 bary, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, terasy na slunění, fitness.

Ubytovaní

Zrekonstruované dvoulůžkové pokoje disponují vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV-SAT, trezorem (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), mini ledničkou a balkonem nebo terasou. Možnost apartmánů s 1-2 přistýlkami (cena na vyžádání).

Sport a zábava

Půjčovna automobilů a kol, vodní sporty na pláži (vše za poplatek). Hotel pořádá příležitostné animační a zábavní večery s živou hudbou.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře - vše formou bufetu. Pozdní snídaně, lehký snack (14.30 – 16.30), odpolední káva/čaj se zákuskem, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 – 24.00) lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Ostrava – Palma de Mallorca a zpět včetně autobusových transferů letiště – hotel – letiště
 • 7 nocí ubytování s All inlclusive
 • delegáta
 • letištní taxu a služby
 • bezpečnostní taxu a palivový poplatek.

Základní cena nezahrnuje

 • komplexní pojištění včetně storna zájezdu. Vláda Baleárských ostrovů přijala zákon o zavedení ekologické daně. Z tohoto důvodu je zavedena povinná pobytová taxa
 • která platí pro všechny přílety od 1.7.2016. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je cca 2
 • 2 – 4
 • 4 EUR/ osoba/den. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezony změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Marted, IČ: 26820323. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Allsun Hotel Kontiki Playa ****
 • Lokalita dle CK: Mallorca
 • Místo dle CK: Playa de Palma

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Kontiki Playa ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 816 402
dnes 12–18 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Allsun Hotel Kontiki Playa
    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Playa de Palma

Cena
23 740 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 816 402

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
23 740 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
490 Kč